• Zvažujete, zda se pustit do rekonstrukce koupelny?

  12.8.2013 | autor: redakce | sekce: Rekonstrukce

  Už Vás nebaví věčné utahování kapajících kohoutků, mytí poškrábaného a zašlého umyvadla či vany? Drhnutí popraskaných spár mezi dlaždičkami nebo zbavování se plísně? Nejlepším řešením je kompletní rekonstrukce koupelny. Prvním krokem je vybrat si správnou firmu. Ideálně takovou, která nabízí koupelny na klíč. Proč? Je výhodné mít někoho, kdo vás provede celou realizací od A do Zet. Osvědčený dodavatel nabídne odborné zaměření, poskytne profesionální návrhy, ideálně ve 3D formátu. Zpracuje peněžní kalkulaci. Doporučí a případně zrealizuje stavební i instalatérské úpravy a montáž veškerého vybavení.

  koupelny na klíč

  Kompletní služby v oboru koupelny na klíč poskytuje firma Siko. Na českém trhu je zcela zabydlená a má tak dlouholeté zkušenosti, o jejichž výhodách se můžete sami přesvědčit. Rekonstrukce koupelny se nestane noční můrou ani stresovou záležitostí. Siko vám je k dispozici, aby vše proběhlo hladce, rychle a bez zbytečných starostí.

  Mnoho zákazníků ocenilo odborné vytvoření grafického návrhu. Získáte tak dobrou představu, co si v daném prostoru můžete dovolit. Odborníci vás seznámí se současnými trendy v obkladech a doporučí ty vhodné pro vás. Také záleží na tom, kolik osob bude koupelnu používat. V rodinách jistě stojí za zvážení dvojité umyvadlo. Lidem, kteří mají problémy s pohybem, se doporučuje pořízení sprchového koutu bez vyšší vaničky, ideálně v jedné rovině s podlahou. Usnadnění pohybu také napomůže montáž madel na potřebná místa u výstupu ze sprchy či vedle toalety. Také je třeba pamatovat na úložné prostory. Nábytek je třeba volit z materiálů snášejících dobře vlhko.

  Možná vás napadají další otázky. Například jak vyřešit ventilaci, případně posunutí vývodů vody a odpadu?  Pracovníci ve firmě Siko jsou díky školení připraveni zodpovědět všechny vaše otázky a zařídit vše potřebné pro pohodovou realizaci koupelny na klíč. Nezávaznou informativní schůzku si můžete objednat kdykoli online http://rekonstrukce.siko-koupelny.cz/kontakty