• Snazší cesta k hypotéce

  7.12.2018 | autor: redakce | sekce: Financování, Inzerce

  Přemýšlíte, zde dosáhnete na hypotéku? Nechte si připravit řešení na míru Vašim možnostem a plánům.

  Koupě nemovitosti, hypotéka na výstavbu, na pronájem, peníze na rekonstrukci, developerské projekty, americká hypotéka, refinancování hypotéky. Zkrátka hypoteční úvěry a úvěry na bydlení, výstavbu rodinných domů a úvěrů ze stavebního spoření. Nabídka hypotečního trhu je bohatá a k němu je k dispozici i nabídka stavebních spořitelen. Jde jen o to naučit se v ní orientovat. A vybírat s rozmyslem.

  Bohužel ale musíte počítat i s omezením hypoték a úvěrů, které díky ČNB platí od 1 října 2018.

  Obraťte se na hypotečního poradce

  Peníze na vaše nové bydlení v bankovním sektoru jednoznačně jsou, byť podmínky udělování hypotečních úvěrů se dost zpřísnily. Jen jde o to najít nejlepší způsob, jak splnit podmínky regulace a dostat se k nim. S tím vám pomůže renomovaný specialista, tzv. hypoteční poradce, protože v bankách jsou limitováni pouze tím, co právě oni nabízejí. Hypoteční poradce ale může využívat a kombinovat vše z aktuálních nabídek veškerých poskytovatelů.

  Hlavní úlohou hypotečního poradce je být vám na cestě za vlastním bydlením po boku. A především se s vámi podělit o tipy a rady, kterých se vám v bankách nedostane. Hypoteční poradce se totiž se situací v bankovním sektoru maximálně obeznámen, zná jeho slabé i silné stránky a díky svým častým obchodům má k dispozici lepší nabídky z bank a obchodní slevy nejen v bance. Na tom všem pak dokáže stavět a využít ve váš prospěch.

  V první řadě je ale skvělým vyjednávačem. Při uzavírání úvěru vám tak s bankou vyjedná ty nejlepší možné podmínky a věřte, že se zdaleka nejedná jen o výši úvěrové sazby. Ve hře jsou totiž i různé obchodní slevy a další služby.

  Kompletní hypoteční servis i při refinancování hypotéky

  Lepší nabídku pro refinancování si vám zajistí až na dva roky dopředu! K tomu vám zajistí i plnění podmínek čerpání úvěru a pokryje i možná rizika při splácení. A dokonce vám zajistí i peníze navíc v rámci refinancování hypotéky staré. S hypotečním poradcem zkrátka získáte to nejlepší možné řešení kompletní hypoteční servis včetně následné asistence.

  Chcete si spočítat hypotéku?

  Možná jste to již zkoušeli spočítat hypotéku na tzv. online kalkulačce. Výsledkem zřejmě byly nějaké přibližné a mnohdy nebezpečně zavádějící informace. Parametry hypotéky v těchto srovnávačích většinou na pohled vypadají velmi lákavě. Jejich cílem ale je jediné, a to získat na vás kontakt.

  Nenechte se ošálit!

  Do očí bijící většinu bývají velmi nízké úrokové sazby. Nenechte se ale ošálit! Kalkulačka vám možná nabídne produkt s nízkou úrokovou sazbou, ale už s vámi neposoudí rizika, ani nedokáže plánovat do budoucna. To zvládne právě jen zkušený hypoteční poradce.

  Kompletní služby od A do Z

  Co od svého hypotečního poradce můžete očekávat? Dvěma slovy kompletní služby doslova od A do Z. Do nich patří předhypoteční konzultace, v rámci které se poradce seznámí přímo s vámi i vašimi možnostmi. Následovat bude předhypoteční příprava, jejímž cílem je eliminovat vše, co by podání žádosti mohlo zkomplikovat.

  Ušetřete až 150 tisíc na každém zapůjčeném milionu!

  Víte o tom, že se vhodnou kombinací finančních služeb a produktů dá podstatně ušetřit při splácení hypotéky? Nevyhazujte zbytečně své peníze a využijte je na maximum ve svůj prospěch. Jak na to? Jednoduše. Stačí kontaktovat Petra Pařízka na www.petrparizek.cz