• Pronájem stavebních strojů a stavební techniky

  1.3.2019 | autor: David K. | sekce: Inzerce, Stavba

  Stavební stroje jsou nedílnou součástí jakékoliv stavby. Bez této techniky by se řada společností realizujících výstavby a zemní práce jenom velice stěží obešla. S pomocí moderních nástrojů lze převážet těžká břemena, kopat, nakládat a provádět spoustu přidružených činností.

  Kvalitní stavební stroje jsou zkrátka zapotřebí. Jestliže vlastníte takovou firmu nebo máte požadavek na stavební práce odpovídajícího typu, nabízí se vám hned dvě praktická řešení.

  Prodej a pronájem stavebních strojů

  První variantou je bezpochyby prodej stavební techniky. Nutno však podotknout, že ne každý živnostník má hned na to, aby si koupil nový stroj, který mu bude vydělávat na živobytí. Pakliže tomu tak je i u vás, vydejte se druhou cestou.

  Tu představuje půjčovna strojů. Dnes můžete vybírat z techniky staré maximálně tři roky. Servisované stroje s volbou neomezeného příslušenství, jež do nejmenšího detailu vyhoví vašim požadavkům. Ať už jsou to teleskopické manipulátory MAGNI, hutní technika JCB, spolehlivé elektrocentrály JCB nebo jiné stroje.

  Specialista na stavební techniku

  Pokud vás zajímá vše výše zmíněné, rozhodně se obracejte pouze na ověřené specialisty, s nimiž se pojí letité zkušenosti v oboru, nadstandardní servis, osobní přístup a bohaté portfolio stavebních strojů. Přesně takové služby vám v plném rozsahu nabídne společnost Terramet, která zajišťuje prodej, servis i pronájem stavební techniky. Na trhu působí více jak 28 let a dokáže vám odpovídající stroje zajistit po celém území České republiky. Zároveň je součástí holdingu TERRA působícího v dvanácti zemích světa.

  Je pouze na vás samotných, jakému řešení dáte přednost. V každém případě se nebojte obrátit na společnost Terramet spol. s r. o., která vám dokáže připravit nabídku širou doslova na míru. Ať už půjde o prodej nových strojů nebo pronájem stavební techniky.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.