• Výhody keramického dřezu

  28.2.2019 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Zařizujete si kuchyni a přemýšlíte nad tím, jaký zvolit kuchyňský dřez? Drtivá většina lidí na dřez zapomíná, ale to je samozřejmě chyba. Dřez by se měl řešit zavčasu už při přemýšlení nad kuchyňskou linkou jako takovou. Společně s kuchyňskými dřezy se řeší také dřezové baterie, na ty se taky nesmí zapomínat. Pokud se rozhodujete nad tím, jaké dřezy volit, máte na výběr. Nerezové kuchyňské dřezy už dávno nejsou jediné, které do kuchyně smíte pořídit. Na trhu jsou také keramické dřezy, které mají celou řadu výhod.

  Chcete si svou kuchyni zařídit trochu netradičně a chcete volit něco jiného, než má soused ve své kuchyni? V tom případě budou keramické dřezy to nejlepší, do čeho můžete investovat. Keramické dřezy jako takové mají opravdu celou řadu výhod, prozraďme si několik z nich.

  Vysoká odolnost vůči nárazu

  Při umývání nádobí či při vaření se nám leckdy stane, že nám hrnec nebo miska uklouzne a vší váhou spadne do dřezu. V té chvíli se jen modlíte, aby dřez nebyl nárazem nějak poškozen. Pokud budete investovat do keramického dřezu a následně do dřezové baterie do kuchyně, můžete si být jisti, že dřez vydrží takřka cokoli. Odolnost vůči nárazu je totiž opravdu vysoká. Ani pád těžkého kusu nádobí keramický dřez nezlomí.

  Vysoká teplotní odolnost

  Sléváte často horkou, takřka vroucí vodu z těstovin do dřezu? Pokud ano, u keramického kuchyňského dřezu se nemusíte bát toho, že byste dřez teplotním šokem nějak ohrozili. Keramice se nestane nic ani při polití horkým olejem, můžete do keramického dřezu odkládat s klidným svědomím i rozpálené nádobí.

  Snadné odstranění vodního kamene

  Dřezy jsou velmi často napadány vodním kamenem. Pokud vodní kámen objevíte u keramického dřezu, nemusíte se bát toho, že byste museli kupovat nový dřez. Největším plusem je snadná údržba, snadno odstraníte jakoukoli nečistotu, nejen vodní kámen.

  zdroj obrázku: pixabay.com


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.