• Jak si vybrat kvalitní pohovku

  25.2.2019 | autor: David K. | sekce: Byt a dům

  Rozhodli jste se pořídit si novou pohovku do svého obývacího pokoje? Pak se vám určitě hodí několik praktických rad, které povedou ke zúžení výběru a navedou vás k požadovanému výsledku. Dnes totiž máte možnost volby z desítek modelových řad a produktů.

  Začněte u velikosti pohovky

  Vaším odrazovým můstkem by se měla stát určitě velikost pohovky. Tu je třeba přizpůsobit rozměrům dané místnosti. Velikost pochopitelně velice často souvisí i s celkovým tvarem tohoto kusu nábytku. Je rozdíl, zda sedací soupravu postavíte přesně doprostřed místnosti nebo ji vložíte do roku. V takový moment už nepotřebujete klasickou pohovku, ale hodí se vám její rohová varianta.

  V případě provedení sedací soupravy máte pochopitelně na výběr.

  • Klasická rovná pohovka
  • Rohová sedací souprava
  • Rozkládací sedací souprav s úložným prostorem
  • Pohovka s křesly a taburety

  Výrobní materiál

  andremergulhaum / Pixabay

  Po volbě tvaru a velikosti pohovky byste se měli zajímat také o materiálové zpracování. Každý dává pochopitelně přednost trochu odlišným materiálům. Někdo kromě osobního vkusu sází také na praktičnost. Nejlevnější jsou pochopitelně textilní sedací soupravy. Zlatou střední třídou jsou eko kůže a nejdražší je pochopitelně pravá kůže. U ní se můžete spolehnout na snadnou udržovatelnost. Na druhou stranu každému nemusí být příjemné v létě sedět tělem přímo na pohovce z kůže.

  Snadná dostupnost na internetu

  Dnes se nemusíte děsit jakéhokoliv složitého nákupu sedačky. Dávno pryč jsou doby, kdy bylo nutné navštěvovat vzdálené a velké obchodní domy, a ještě pohovku odvážet na vlastním vozíku za autem. V tomto směru jde doba pochopitelně dopředu. Vše si můžete prohlédnout na internetu a stejným způsobem takovou pohovku i objednáte. Novou pohovku lze získat přímo z pohodlí domu s dopravou až k vám domů do obývacího pokoje.

  Klíčová slova: , ,

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.