• Střechy Tábor

  6.5.2016 | autor: redakce | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Kdo jsme

  Jsme firma s tradicí, která 18 let působí na trhu a jmenujeme se Střechy Bohemia s.r.o. Firmu budoval od základu pan Roman Kučera starší, nyní však firma posiluje a prochází druhou generací pod společným vedením s panem Romanem Kučerou mladším.

  Pocházíme z jižních Čech, kde máme také centrální zázemí a obchod, ve kterém nás můžete navštívit. Díky naší poctivosti a citu pro řemeslo expandujeme po celé republice.

  Co děláme

  Na úkor všech tvarů a typů střech je náš obor velice rozsáhlý. Proto jsme se zaměřili na ty nejpodstatnější práce.

  Mezi ně patří třeba pokrývačské práce, klempířské práce a tesařské práce. V neposlední řadě i izolace střech, ať už tepelná, nebo hydroizolace.

  I když se dnes řemesla tolik nevyučují, my se učíme celý život a nejen tím držíme kvalitu na té nejlepší úrovni.

  strecha

  Jak pracujeme

  Většina firem s podivem přemýšlí, jak vše tak rychle stíháme. V dnešní rychlé době, kdy nikdo nechce zbytečně čekat, je velice složité vše zvládnout včas.

  Nicméně většina zákazníků chce kvalitu a kontaktuje nás s předstihem. Ušetří si čas, nervy, starosti a peníze.

  Vše se zákazníkem prokonzultujeme a sestavíme harmonogram. Harmonogramu se pak přesně držíme a odvedeme poctivou práci, za kterou si stojíme.

  Je jedno, jestli zrovna provádíme pokrývačské práce, tesařské práce, klempířské práce, anebo třeba zateplení šikmé střechy. Cíl je jasný, odvést kvalitní práci!

  Kde působíme

  Jak jsme se zmínili v prvním odstavci o cestování po celé republice, je tomu opravdu tak.

  Dokonce nám chodí nabídky z Anglie, Ameriky, Rakouska či Německa. Jenomže doma je doma a my jsme čeští řemeslníci.

  Nejvíce zakázek děláme u nás na jihu Čech a v Praze, ovšem pracujeme i v Táboře, Českých Budějovicích, Soběslavi, Brně, Plzni, Mladé Boleslavi atp. Náš nejoblíbenější rajon, jak říkají naši chlapi – jsou to střechy Tábor.

  V čem se lišíme od konkurence

  Každý zákazník musí vědět, proč si zvolit právě nás a v čem se odlišujeme od ostatních firem.

  Jsme rodinná firma, máme vstřícný a profesionální přístup, nikdo z nás se nechová nezdvořile a svých zákazníků si vážíme.

  Když zavoláte v sobotu odpoledne, že Vám někde teče do střechy, neotálíme a vyjíždíme na pomoc.

  Můžete se u nás zastavit a udělat si obrázek o tom, že jsme opravdu solidní firma, budete jedině vítáni.

  strecha2

  Jak se s Vámi domluvíme

  Seženete nás po telefonu, e-mailem, poštou nebo pomocí našeho webového formuláře – podle toho, kde jste na nás dostali kontakt. Po vzájemné dohodě Vás navštívíme, vše zaměříme a probereme možnosti.

  Následně přijedete na kávu, čaj nebo pivo a nastíníte nám Vaši situaci a finanční částku, kterou chcete investovat. Na základě těchto informací začneme jednat.

  Ukážeme Vám všechny materiály, popíšeme jejich funkce, kvalitu a záruku. Během toho už budete vědět přesné ceny materiálů. Domluvíme se, plácneme si a podepíšeme smlouvy.

  V předem zadaném termínu začínáme pracovat a výsledek Vás jistě potěší.

  Naše reference

  Stálo to spoustu práce a úsilí, ale s každou stavbou reference přibývají. Některé fotografie a informace ze staveb najdete v našich webových referencích.

  Na našem webu nemůžete nalézt konkrétní ceník tesařských prací, ceník tesařských prací bez materiálu, ceník pokrývačských prací nebo ceník klempířských prací, ale informace o tom, jak tyto ceníky připravujeme.

  Postupně na web přidáváme obsah a další nové informace, abyste mohli být v obraze. Prozatím je zde k nalezení třeba postup zateplení plochých střech.

  Budeme rádi, když nás navštívíte na nové prodejně a dáte si kvalitní kávu. Pro případ většího zájmu nás naleznete na stránkách Facebooku a Instagramu.

  Doufáme, že si nás brzy oblíbíte a těšíme se na spolupráci.

  www.strechybohemia.cz

  Rate this post