• Aké obrazy na stenu umiestniť do jednotlivých miestností?

  12.5.2016 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Obrazy na stenu delíme na mnoho samostatných kategórií, ktoré sa môžu deliť na rôzne podkategórie, napr. podľa veľkosti alebo aj podľa samotného motívu.  Tie sa potom dajú samostatne umiestniť. Niektoré sú univerzálne a niektoré sa hodia iba do určitých miestností. Opíšme si teda, ktoré motívy sa hodia do obývačky a do ďalších častí vášho domu alebo bytu.

  Obývačka

  Do obývačky sa ideálne hodia obrazy na stenu z fotografie, ktoré nemusia byť hneď autoportrétom, ale napríklad obrázkom niekoho iného koho máte radi. Obrazy na stenu s krajinou sú ďalšou alternatívou do obývačky, rovnako ako aj obrazy na stenu so zvieratami.

  Obrazy-banner-1_sk

  Kuchyňa

  V kuchyni sa budú krásne vynímať už spomínané obrazy na stenu z vlastnej fotky, ale takitiež napríklad motív jedla, či niektoré rustikálne námety. Vhodné sú napríklad aj rôzne romantické zátišia a všetko čo súvisí so zdravím alebo prírodou.

  Detská izba

  Deti ocenia zábavné motívy a veľkú radosť im urobíte napríklad ich filmovými hrdinami. Ale taktiež obrazy na stenu so zvieratami si nájdu v detskej izbe svoje miesto na stene. Pre dievčatá budú samozrejme atraktívnejšie iné motívy ako pre chlapcov. Obrazy na stenu pre deti sa dnes tešia veľkej obľube a v podstate ich môžete vymeniť kedykoľvek keď dieťatko vyrastie.

  Rate this post