• Pořiďte si nové byty na Praze 5

  8.2.2019 | autor: David K. | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Po vlastním bydlení touží bezpochyby každý. Jestliže bydlíte v hlavní metropoli a máte stejnou potřebu, mohly by vás zajímat novostavby Praha. Nové a moderní obydlí spojené s osobitou architekturou, dobrým situováním a patřičnou výbavou.

  Dnes máte jedinečnou příležitost investovat do nových bytů na Praze 5, které budou k nastěhování na konci roku 2020 a přinesou poměrně zajímavý výběr každému potenciálnímu rezidentovi.

  Vyberte si byt dle vlastních představ

  Jak by se vám líbilo bydlet v bytě s dispozicemi 1+kk, 2+kk nebo raději ve větším provedení 3+kk a 4+kk? Co byste řekli na podlahovou plochu nad 120 m2, velké terasy, balkony a spoustu úložného prostoru k dobru? Přesně takhle se prezentují nové byty Praha 5.

  Několikapodlažní nadčasové objekty s nízkými provozními náklady, jež zaujmou nejenom svým vzhledem a řešením interiérů. Je to také lokalita s ideální dopravní dostupností kamkoliv po Praze a mimo ni. K tomu si mimochodem připočtěte i blízkou občanskou vybavenost, která vás uspokojí ve všech ohledech.

  A aby toho nebylo málo, k dispozici máte řadu sportovního vyžití. Plavecký stadion, zimní stadion, fotbalový stadion a nejrůznější klubová sdružení. Na závěr ještě hodně zeleně opodál. Ta vás vymaní z ruchu velkoměsta a dopřeje dostatečný prostor pro relaxaci, odpočinek a nabírání nových sil.

  Projekt Rezidence Neklanka

  Jestliže vás zajímá, jakému projektu patří výše uvedená prezentace, prozradíme vám to. Je to Rezidence Neklanka situovaná na Praze 5 – Smíchov. Právě nyní máte možnost investovat do skutečného bydlení. Zaplatit za jedinečné místo a jedinečnou architekturu. Tak neváhejte a udělejte to, protože se nastěhujete do blízkosti centra metropole a zároveň budete žít v naprosté harmonii s přírodou.

  Rezidence Neklanka může být tím místem, které zanedlouho budete nazývat vlastním domovem.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.