• Magnum Optimum pomáhá redukovat náklady na zpětnou přepravu

  17.7.2019 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Nejen v průmyslové výrobě je zapotřebí řešit logistiku. Téměř všechny výrobky, včetně třeba potravin, je nutné distribuovat k zákazníkům či do prodejních sítí. Nejčastěji cestují v kamionech naložené na paletách nebo kontejnerech. Mnohdy ve skládacích recyklovatelných kontejnerech z plastu od společnosti Schoeller Allibert.

  Schoeller Allibert je významným evropským dodavatelem přepravních obalů od přepravek přes palety až po kontejnery. Udává trendy v této oblasti, snaží se přinášet stále další a další vylepšení, inovuje na základě vlastních výzkumů i potřeb zákazníků. Jeden z největších úspěchů zaznamenali se svým skládacím kontejnerem Magnum Optimum.

  Zredukujte náklady při zpětné logistice

  Skládací kontejner Magnum Optimum je praktický pro všechny, kteří jednu cestu transportují zboží a druhou vezou zpět jen prázdné obaly. Kontejnery lze totiž složit, a tím uspořit nemalou porci prostoru. Do velkého nákladního přívěsu se vejde 99 kontejnerů plných zboží. Když je ovšem složíte, vejde se jich tam 363. To znamená, že místo tří přívěsů pak můžete jet zpátky pouze s jedním.

  Upravte si velikost dle potřeby

  Kontejnery Magnum Optimum jsou unikátní také systémem Optiframe, který umožňuje upravit velikost. Výšku i objem si modifikujete dle toho, jaké zboží převážíte. Variabilnější kontejner byte hledali těžko. Nadstavce, jimiž upravujete velikost, navíc slouží jako ochranné podložky mezi kontejnery, když je rozložíte při zpětné přepravě.

  Připravte se na moderní technologie

  Kontejnery Magnum Optimum jsou připraveny čelit požadavkům moderní doby. Nabízí podporu pro IoT, dají se opatřit senzory pro sledování nákladu. Jsou opravitelné, recyklovatelné a znovupoužitelné. Mají drenážní otvory proti zachycování vody, takže mohou být skladovány i venku. Při tom všem ohromí ještě nosností až 750 kg na jeden kontejner.

  Takové jsou trendy v logistice pro 21. století. A společnost Schoeller Allibert jich udává ještě mnohem více.

  Rate this post