• pomoc v domácnosti - chůva, hospodyně

  Hledáte výpomoc v domácnosti?

  24.7.2019 | autor: Tomáš L. | sekce: Ostatní, Inzerce

  V dnešním hektickém životním tempu je někdy těžké skloubit práci, péči o domácnost a starání se o děti. Všechny tyto činnosti mohou dohromady vyčerpávat a zvláště ženy se mohou cítit velmi unaveně. S tím je pak spojena nespokojenost a velká psychická zátěž. Pokud se tak cítíte, je třeba udělat změnu! Najděte si pomoc v domácnosti a zkuste využít služeb hospodyně či chůvy.

  S čím vám pomůže hospodyně?

  pomoc v domácnosti - chůva, hospodyněPokud využijete služeb hospodyně, tak se vám kompletně postará o domácnost. Záleží vždy na domluvě a vašich preferencích, s čím vám paní na úklid pomůže, a také v jakém rozsahu si to budete přát. Hospodyně se vám například postará o celkový úklid domu či bytu, pomůže s praním a žehlením. Případně po domluvě se vám postará o zahradu, vaše domácí mazlíčky nebo vám může dojít nakoupit či pomoci s jinými domácími pracemi.

  S dětmi vám pomůže chůva

  Chůva pro vás bude ideálním pomocníkem v péči o vaše malé i větší děti. Chůvy mají mnoho zkušeností s dětmi a jsou také většinou i řádně proškolené v této oblasti. Zajisté vaše děti chůvu ocení, protože se stane součástí vaší rodiny a bude se plně na ně soustředit bez rozptylování a také na jejich nejrůznější potřeby. Chůva si může s dětmi hrát doma, venku na zahradě a pak s nimi jít na hřiště či do divadla nebo kina. Děti bude vyzvedávat ve školce i škole, připravovat se s dětmi do školy a pomáhat jim s úkoly a vozit je i vyzvedávat z různých dětských kroužků.

  Může se vám také stát, že seženete hospodyni, která se vám i postará o děti, takže budete mít chůvu i hospodyni v jednom a podle vašich aktuálních potřeb a preferencí ji úkolujte o hlídání dětí a úklid domácnosti.

  Nebojte se a neváhejte dlouho a řekněte si o pomoc chůvě, hospodyni, případně svěřte svůj dům nebo byt majordomovi a uvolněte si ruce pro vaší práci i odpočinek.

  Rate this post