• plastove polotovary

  Plasty a pryžové výrobky do interiéru i exteriéru

  28.2.2022 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Plasty, pryžové výrobky, plexiskla a různé plastové polotovary využijete při stavbách, rekonstrukcích, vybavování provozoven, komerčních ploch i rodinných domů. Vždy je třeba tyto produkty pečlivě vybírat a sázet na prověřené dodavatele.

  Velkoobchod s technickými plasty a pryžovými výrobky provozuje společnost VSS s.r.o. již od roku 1998. Prodej plastových polotovarů zahrnuje zejména desky, tyče, fólie, hadice pro různá média, pryžové desky, role i podlahové krytiny a čistící textil.

  Co je to plexisklo

  Plexisklo je termoplastický materiál, který se dá tvarovat, ohýbat i lepit. Má výborné mechanické a fyzikální vlastnosti, jejichž hodnoty se stárnutím nesnižují. Odolává drsným klimatickým podmínkám, vlhkosti, bakteriím, mikroorganizmům i namáhání při nízkých teplotách nebo UV záření a má výborné elektroizolační vlastnosti. K dispozici je v čirém i různobarevném provedení.

  Kam použít plexisklo

  Plexisklo se využívá ve stavebnictví na zasklívání budov, přístřešků, výkladů, nástupišť a protihlukových bariér. Dá se použít na poutače, nápisy, světelné reklamy, kryty osvětlovacích těles, pro vybavení interiérů a exteriérů i na dekorační předměty. Je fyziologicky nezávadné a využívá se i v potravinářském a chladírenském průmyslu. Pokud vás materiál zaujal, stačí si zadat plexisklo prodej a vybrat si vhodný produkt.

  Co je to alkalický polyamid

  Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který se dá díky tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu použít na konstrukční plasty. Oceníte bezhlučný chod polyamidových součástí, elektroizolační vlastnosti a chemickou odolnost. Polyamid je univerzálně použitelný v oblasti konstrukce i údržby ve strojírenství, dopravní technice, hutnictví i textilním, důlním a chemickém, elektrotechnickém průmyslu a v potravinářství.

  Jak využít výrobky z alkalického polyamidu

  Z tohoto materiálu využijete kluzná ložiska, pouzdra čepu, ozubená a šneková soukolí, vačky, kladky, řemenice, vodící lišty a válce, polyamidové tyče, příruby, škrabky, rukojeti, dorazy, kluzné části strojů, válečky dopravníků, těsnění, řezací a sekací desky nebo třeba izolátory. Na míru si můžete nechat vyrobit i speciální druhy modifikovaných polyamidů, jako je např. MAPA s příměsí grafitu nebo POM.

  Rate this post