• Jak se efektivně zbavit nečistot na fasádě?

  2.5.2018 | autor: TomasL | sekce: Inzerce, Ostatní

  Špinavá fasáda není nic, na co bychom se chtěli každodenně dívat. Ale jak ji vrátit původní podobu? Pokud vás při pohledu na vysoký stupeň znečištění přešel veškerý humor a pochybujete o tom, že by mohlo vaše bydlení opět vypadat jako z katalogu, zachovejte klid. Čištění fasády sice není snadné, ale díky vhodně zvoleným čisticím prostředkům a profi technice lze vyčistit úplně všechno – dokonce i graffiti.

  Proč byste měli fasádu udržovat čistou?

  Hledáte důvody, proč rozbít prasátko a utratit nezanedbatelnou částku za čištění fasády? Kromě toho, že bude opět pěkná na pohled, vás jistě potěší, že čištění fasád má i jiná opodstatnění. Především se jedná o:

  • prodloužení životnosti fasády,
  • zachování funkčnosti systému,
  • zvýšení tržní hodnoty nemovitostí,
  • urychlení případného prodeje domů.

  Fasáda, na které v průběhu času ulpívají nečistoty, nejenže nevypadá dobře. Je více než pravděpodobné, že nevydrží v dobrém stavu tak dlouho jako pravidelně čištěná fasáda.

  Kromě prachu, bahna, smogu a dalších anorganických nečistot se na zkrácení životnosti fasády podílí také mikroorganismy v podobě plísní, mechů, lišejníků apod. Zbavit se jich není jednoduché.

  Měli byste fasádu čistit svépomoci?

  Pokud jde o běžné nečistoty, pravděpodobně zvládnete fasádu vyčistit vlastními silami. Budete k tomu potřebovat volně dostupné čistící přípravky na fasádu a v případě více patrového domu také lešení. Počítejte s tím, že vás bude mytí domu stát spoustu volného času, který byste mohli strávit příjemněji.

  Nechcete-li zbytečně ztrácet čas a riskovat, že fasáda nebude vypadat podle vašich představ, raději se rovnou obraťte na specializovanou firmu. Technici si poradí s anorganickými i organickými nečistotami a budete-li chtít, aplikují na fasádu vhodně zvolený ochranný nátěr. Spoustu dalších praktických informací najdete na www.ars.cz.

  Jak se efektivně zbavit nečistot na fasádě?
  5 (100%) 1 vote

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.