• concrete

  Zakomponujte beton do svého každodenního bydlení

  25.7.2022 | autor: David K. | sekce: Doplňky

  Beton získává v posledních letech na stále rostoucí popularitě. O tom není žádných pochyb. Dnes už není jen výsadou venkovních součástí bydlení. Teď zrovna nemáte na mysli beton v podobě základových pasů a betonových desek, jako spíše ten dekorativní beton. Právě ten se stává nedílnou součástí interiérů a přispívá lepšímu, modernějšímu a spokojenějšímu obydlí.

  Beton nejenom na podlaze

  Když budete dostatečně nadčasoví, můžete si dát beton na podlahu. Nebudete však na něj umísťovat už další podlahové krytiny. Necháte ho přiznaný a tím pádem se stane nedílnou a nepřehlédnutelnou součástí konkrétní místnosti. Samozřejmě za předpokladu, že jej opatříte speciální povrchovou úpravou a on se stane pochozí.

  Tímto způsobem vznikají unikátní betonové stěrky nacházející hlavní uplatnění na stěnách. Betonové stěrky můžete mít v obývacím pokoji, ložnici, pokoji, ale také v kuchyni nebo dokonce v koupelně. Betonová stěrka může kompletně tvořit třeba váš sprchový kout. Po použití vhodné povrchové úpravy je to zkrátka možné.

  Beton pochopitelně nemusíte do interiéru komponovat v takto velkém měřítku. Jestliže se s tímto stavebním materiálem teprve oťukáváte, začněte pěkně polehoučku.

  Beton v podobě bytových doplňků

  Jak asi správně tušíte, na mysli máme interiérové doplňky, které mohou výrazným způsobem ovlivnit celkový koncept domácnosti. V tomto případě můžeme zmínit třeba betonové váhy, stojany a podobné prvky. Z designového betonu může být zhotoven také rám zrcadla nebo obrazu. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou.

  I když tento materiál působí spíše stavebním dojmem, při troše kreativity tomu může úplně jinak. Proto se nebojte a vsaďte na beton jako na praktickou a krásnou součástí vašeho bydlení. Ať už to bude v jakémkoliv měřítku věřte, že s výsledkem budete v maximální možné míře spokojeni.

  Rate this post