• priruby

  Příruby se vám mohou hodit i kolem domu

  13.2.2022 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Přírubový spoj nebo také příruby jsou součásti trubek, které mají využití v různých oblastech. Slouží pro spojení trubek jako takových i s jinými částmi.

  Výroba přírub

  V oblasti přírub a dalších doplňků se můžete spolehnout na firmu s dlouholetou tradicí, která má bohaté zkušenosti ve výrobě a prodeji tlakových přírub. Možností je i výroba speciálních přírub na základě konkrétních požadavků. Kromě toho můžete využít i dalších nabízených služeb.

  Výroba přírub podle individuálních požadavků a projektové dokumentace

  Pokud potřebujete vyrobit příruby přesně pro vaše potřeby, není problém se domluvit a nechat je vyrobit na základě individuálních požadavků. Příruby vyrobíme i na základě vámi dodané projektové dokumentace nebo z dodaných polotovarů. Při Výroba přírub jako takových probíhá za pečlivého dohlížení na jejich kvalitu. Kromě toho je kladen důraz na prováděné výrobní postupy i jejich dodržování. Příruby a další potrubní součásti mohou být vyrobeny z různých materiálů.

  Příruby pro spojení trubek a trubek s jinými částmi

  Příruby poslouží pro spojení potrubí k sobě nebo ke spojení trubek a dalších jiných částí. U nás si můžete objednat příruby všech možných velikostí a tvarů, které budou splňovat potřebné normy. Mohou být vybaveny hrubou těsnící lištou či těsnící plochou.

  Krkové příruby z kovaných polotovarů a válcovaných či kovaných tyčí

  Jedním z typů jsou krkové příruby, které jsou používány u přírubových potrubí a spojů. Přivařovací příruby s krkem si můžete nechat zhotovit z kovaných polotovarů a dále také z opracovávaných válcovaných a kovaných tyčí.

  Potřebujete jiné, než je typické provedení? Požadujete vyrobení přírub z dalších materiálů? Budeme se snažit vyjít vstříc vašim požadavkům. Problémem nejsou ani atypické příruby. Kromě běžného materiálu, kterým je uhlíková ocel, mohou být příruby vyrobeny dále také z ocelí pro nízké či vysoké teploty, nerezové a vysokopevnostní oceli. Neváhejte se v tomto ohledu obrátit na spolehlivého dodavatele přírub a dalších doplňků.

  Rate this post