• Jak si co nejlépe odpočinout

  24.9.2018 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Když se řekne slovo “pyramida”, lidé si představí trojúhelníkovou stavbu v Egyptě, která se stavila proto, aby se do ní mohli pohřbít egyptští faraonové. Mnozí lidé se dnes a denně sjíždí do krásného Egypta, aby se jimi kochali. Neuvědomují si však, že je možné pyramidy postavit i na vaší zahradě.

  Na svou zahradu si můžete pořídit takzvanou meditační pyramidu, které se také jinak říká léčivá pyramida či pyramida energie. Je stejně jako pyramidy v Egyptě tvořená duchem, duší a tělem, tudíž na člověka velice pozitivně působí. Mnozí lidé dokonce tvrdí, že je doslova zázračná a že je vyléčila z depresí a stresu. Je to však jen psychického rázu. Meditační pyramida spíše poskytuje prostor, kde člověk může odpočívat, relaxovat, meditovat. Zkrátka a dobře se zde na chvilku zastaví a zpomalí – už to stačí k vypuštění nahromaděného napětí z těla.

  To, že nás pyramida energie zbaví napětí a nahromaděného stresu, nejsou jediné důvody, proč bychom si ji měli pořídit. Důvodů je mnohem více.

  zdroj: pixabay.com

  Po pobytu z pyramidy odcházíme tak odpočatí, jako kdybychom spali dlouhé hodiny

  Pokud je meditační pyramida postavena správně a je správně nasměrována, během pobytu v ní si tak odpočineme, že se budeme cítit, jako kdybychom spali dlouhé hodiny. Díky tomuto pocitu se pobyt v meditačních pyramidách doporučuje zejména lidem, kteří trpí vyčerpáním. Nedostatek spánku se zde hned dožene, aniž bychom zavřeli oční víčka.

  Pomáhá získat potřebnou energii

  Dalším důvodem, proč si pořídit meditační pyramidu, je, že nás doplní potřebnou energií. Pokud jste tedy naprosto bez energie, pokud cítíte, že potřebujete takzvaně “dobít baterky”, stačí, abyste nějaký čas strávili v meditační pyramidě. Energie, které se zde pojí, dokážou vytvořit vlnu energie, kterou vnesou do vašeho těla.

  Ostatně si to vyzkoušejte sami. Lidé neuvěří, dokud si to nevyzkouší na vlastní kůži. Meditační pyramidu je možné zakoupit na www.meditacnipyramida.cz, poté si ji jen postavíte třeba na zahradě.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.