• Drátěná světla jsou hitem letošního roku. Kam je instalovat a kde volit jiné svítidlo?

  24.9.2018 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Přemýšlíte nad tím, čím oživíte jednotlivé místnosti domu? Zvažte nové osvětlení. V současné době jsou moderní zejména závěsná svítidla, kterých si člověk všimne na první pohled. Možná díky tomuto trendu se staly obrovským hitem krásná drátěná svítidla, z nichž se doslova motá hlava. Drátěná svítidla nejsou populární jenom u lidí žijících v moderním domě, ale zejména u architektů, kteří s velkou oblibou dávají drátěná svítidla do svých projektů.

  Jak již bylo zmíněno, z drátěných svítidel se stal jakýsi fenomén, který se hodí do mnoha pokojů domácností. Ovšem nehodí se naprosto kamkoli. Kam se tedy hodí a kam volit raději jiná světla?

  Na úvod je také nutno říct, že drátěná světla zaujala zejména svou jednoduchou konstrukcí. Navíc se jedná o svítidlo, které má naprosto jedinečný, velice zajímavý vzhled. V e-shopu osvetleni.com naleznete různé tvary těchto svítidel, některá vypadají jako ozdobný rán samotné žárovky uvnitř, jiné jsou geometrické a velmi stylové.

  zdroj: pixabay.com

  Drátěná svítidla do moderního minimalistického domu

  Obecně lze říct, že drátěná svítidla se hodí do každého moderního, minimalistického domu. Pokud si tedy zakládáte na minimalismu, je třeba si pořídit právě zmiňovaná drátěná svítidla místo klasických bodových světel nebo jiných retro svítidel. Jelikož nejsou drátěná svítidla příliš velká, hodlá se například do kuchyně, konkrétně nad kuchyňský ostrůvek či pult. Vynikají však i nad jídelním stolem nebo také nad konferenčním stolem v obývacím pokoji.

  Kam se drátěná svítidla nehodí?

  I toto svítidlo není možné umístit kamkoli – tedy ano, můžeme ho umístit kamkoli, ovšem ne všude bude vypadat hezky a vkusně. Například do koupelen se hodí menší, takřka neviditelné svítidlo, do ložnic je dobré také volit něco zcela jiného (třeba sádrová svítidla, která jsou dnes také velkým hitem).

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.