• geopas hlavicka

  Praktické rozšíření katastru nemovitostí

  7.11.2022 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Katastr nemovitostí online zná bezpochyby každý. Server, který sdružuje popisné, geodetické a katastrální informace na jednom jediném místě. Pokud potřebujete nalézt parcelu, majitele či cokoliv jiného spjatého s tímto tématem, bude vám nápomocen právě katastr nemovitostí.

  Co byste ale řekli na to, že všechny prezentované informace katastrem mohou obsahovat i něco navíc? Budou obohacené o cenná data, a to vše na jednom jediném místě?

  GeoPas.cz a jeho obsáhlé možnosti

  Na mysli máme projekt GeoPas.cz, který je určitou nadstavbou klasického katastru nemovitostí. Neplní pochopitelně agendu katastru, ale přináší mnohé navíc. Nahlížení do katastru prostřednictvím aplikace GeoPas.cz, to je cesta, jak získat spoustu rozšířených možností.

  Jen si to představte sami. Budete hledat například Prášily katastrální území. S pomocí projektu GeoPas.cz se vám dostane nejenom základních informací o tomto katastrálním území, ale i ostatních dat. Budou to například data z katastru nemovitostí týkající se počtu parcel, adresních míst, počtu bytů a podobně. V tomto duchu lze samozřejmě pokračovat.

  • Občanská vybavenost
  • Životní prostředí
  • BPEJ/LPIS
  • Geologie a voda

  Najděte si parcely se vším potřebným

  Proč se tedy omezovat z pohledu oficiálního katastru nemovitostí, když je tu GeoPas.cz? Ať už hledáte parcely či cokoliv jiného, najdete vše daleko snáze, přehledněji a v příjemném grafickém prostředí. Důraz kladený na jednoduchost a uživatelskou dostupnost je na vysoké úrovni.

  Využijte rozšíření katastru nemovitostí přinášející hromadu nových funkcí, které vám přijdou vhod. Dohledejte informace, o nichž jste možná ani neměli tušení nebo pro vás byly doposud nedostupné. Chybět vám pochopitelně nebude ani mapa, respektive grafické podání nalezených výsledků. S aplikací GeoPas.cz teď bude využívání dat z katastru nemovitostí mnohem pohodlnější a obsáhlejší.

  Rate this post