• Díky kvalitní fotopasti můžete monitorovat nejen zvěř, ale i majetek

  5.5.2021 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Fotopasti symbolizují stále oblíbenější řešení pro monitorování zvěře, ale i majetku. V tomto článku se blíže zaměříme na model FOXcam 4G LTE, který se pro rok 2021 dočkal hned několika vylepšení.

  Přechod na síť 4G LTE

  Nová verze FOXcam 4G LTE se konečně dočkala přechodu na síť 4G LTE. S ohledem na to, že mobilní operátoři postupně plánuji vypnutí 3G sítě, se přitom jednalo o nutnost a přechod na modernější síť byl zkrátka nevyhnutelný.

  Umí odesílat snímky na Seznam.cz

  Mnohé starší fotopasti včetně FOXcam 3G neumí pracovat s novým protokolem TLS, který Seznam.cz nasadil koncem roku 2019. Nová FOXcam 4G LTE však díky svému modernímu modemu tento problém řeší a je tedy opět možné využívat odesílající účty na Seznam.cz

  Pokud tedy patříte mezi konzervativní uživatele a novým přenosům na cloud se bráníte, jedná se o ideální fotopast právě pro vás.

  G 

  Slušný výkon a skvělá cena

  Perfektní vlastnosti této fotopasti podtrhuje i skvělý výkon, kterého je schopna dosáhnout. PIR čidlo se pyšní dosahem 15 metrů a více, přičemž člověka nebo vysokou zvěř fotopast zaznamená na 30 metrech. 

  K silné stránce fotopasti patří i skvělý noční dosah. Ne nadarmo se proto fotopast těší velké oblibě u myslivců. Obrysově dokáže pořídit čitelnou fotografii na vzdálenost 20 metrů a detailní snímek pořídí na vzdálenost 12 metrů. 

  Více informací ze světa fotopastí najdete na www.eshop-fotopasti.cz.