• modernibyt.eu byty u parku

  Žijte svůj sen „U parku“

  22.6.2020 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Život na dobré adrese. Taková budoucnost se člověku otevře, pokud se rozhodne využít bytové kapacity projektu „Byty u parku“. Rezidenční projekt na pražském Žižkově tvoří komplex jedenácti moderních objektů se spoustou teras, balkonů a zahrad. Bydlení se stane rájem na zemi pro všechny, kteří mají rádi prostor, minimalismus a dostatek zeleně.

  Prodej bytu Praha 3 disponuje nabídkou bytů o velikosti 1 až 5+kk. Vybírat lze z celkem 272 bytů a 2 ateliérů. Jednopokojové byty mají velikost 30 m2, pětipokojové byty jsou dimenzovány na 140 m2. Rezidence je odrazem architektonické moderny a uspokojí veškeré požadavky na pohodlný život.

  modernibyt.eu byty u parku

  Vše pod jednou střechou

  K bytu náleží garážové stání a sklepní kóje, které jsou umístěny v podzemí. K dispozici je i možnost úpravy několika parkovacích stání pro elektromobily. Za návrhem projektu „Byty u parku“ stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které má v oboru velké zkušenosti. Snažilo se o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality s dostatkem zeleně.

  Byty jsou lokalizovány tak, aby měly dostatek přirozeného denního světla. Orientovány jsou na preferované světové strany, jako je jih, východ a západ. Díky online katalogu bytů si každý může vybrat s předstihem. Byty v Praze na Žižkově jsou symbolem prestižního bydlení v klidné části hlavního města se snadnou dostupností do centra.

  modernibyt.eu byty u parku

  Dynamika a komfort

  Žižkovská čtvrť má za sebou významnou historii a zároveň velký potenciál do budoucnosti. Okolí je přestavováno do moderní dynamické lokality, kde jsou dostupné veškeré vymoženosti občanské vybavenosti, jako jsou obchody, školy, úřady, banky a jiné. Zároveň jsou ihned po ruce parky Žižkovské pece nebo Parukářka, v nichž se bezvadně sportuje i relaxuje. Umístění rezidence je optimální pro singles, rodiny s dětmi i seniory. Žít si svůj sen ještě nikdy nebylo snadnější!

  Rate this post