• zeleny zlonin

  Pasivní bydlení v podání projektu Zelený Zlonín

  26.5.2020 | autor: David K. | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Chcete si splnit sen o vlastním bydlení, které bude spojeno s nízkými provozními náklady, originálním vzhledem a patřičnou útulností? Potom se zaměřte na projekt s názvem Zelený Zlonín. Ten se nachází v atraktivní lokalitě asi 15 minut od centra Prahy. Právě zde vzniká v jednotlivých etapách více jak sto pasivních domů s jedinečnou architekturou, unikátním systémem výstavby a neodolatelnou cenou.

  Proč zvolit právě pasivní dům?

  Spousta lidí si říká, že pasivní domy u Prahy, to bude jistě něco drahého. Jenže, opak je v tomto případě pravdou. Tento typ stavby je oproti té běžné dražší asi o jen 5 až 15 %. A právě to není mnoho s přihlédnutím k následným úsporám za provoz domácnosti a výslednému stavebnímu dílu.

  Zelený Zlonín, to je vyšší komfort bydlení. Pasivní domy Zlonín nabízí antialergenní prostředí, zaručují optimální teploty během léta i zimy, neustálý přísun čerstvého vzduchu bez nutnosti větrání a skutečně minimální náklady na vytápění celé nemovitosti. To jsou největší klady hovořící pro projekt Zelený Zlonín. Pasivní dům je navíc konstrukčně bytelný a z pohledu ceny nemovitosti na trhu bude mít vždy vyšší hodnotu.

  zeleny zlonin

  Dejte zelenou nejmodernějším technologiím výstavby

  Je pravdou, že investice do vlastního obydlí je obvykle na celý život. Právě možná proto byste měli volit novostavby u Prahy v podání developerského projektu Zelený Zlonín. V rámci jeho provozu ušetříte až 90 % nákladů. Pořiďte si dům ve vyšším standardu, s dostatečným prostorem pro celou rodinu, případnou garáží a pozemkem tak akorát. V kombinaci s vynikající lokalitou jsou rodinné domy u Prahy sázkou na jistotu, jíž v budoucnu rozhodně nebudete litovat.

  Propadněte kouzlu, a hlavně výhodám pasivního bydlení, které vás v podání projektu Zelený Zlonín ohromí ve všech směrech. Získejte v rámci nákupu rodinného domu i nabídku lákavého financování, zkrátka kompletní služby na klíč.

  Rate this post