• Moderní nízkoenergetické domy představují luxusní bydlení s minimálními provozními náklady

  7.4.2020 | autor: redakce | sekce: Stavba, Inzerce

  Uvažujete o pořízení nového domu a chcete, aby splňoval všechny parametry moderního bydlení pro 21. století? Pak je na místě vybrat si společnost, jež vám vystaví nízkoenergetický dům na klíč. Přináší to hned několik výhod.

  Proč dům na klíč?

  Ve chvíli, kdy si necháte zrealizovat nový moderní dům na klíč, máte po starostech se složitým zařizováním většiny nezbytných záležitostí. Firma, která stavbu uskuteční, zajistí komplexní služby. Od návrhu přes vypracování projektové dokumentace a zajištění potřebných stavebních povolení až po samotnou výstavbu a následnou kolaudaci stavby. Vy si jen počkáte, až bude dům připravený k nastěhování.

  Tím, že se jediná firma postará o vše, dojde i ke značné časové úspoře. Stavba domu na klíč umožňuje urychlit její realizaci o celé měsíce oproti tomu, kdy dům staví postupně několik firem, jež jsou na sobě nezávislé. Spolu s tím přichází logicky i menší finanční zátěž při koupi domu.

  bgl title big

  Proč nízkoenergetickou stavbu?

  Moderní nízkoenergetické domy se vyznačují zcela minimálními provozními náklady. Aplikuje se v nich kupříkladu inteligentní systém vytápění za použití tepelných čerpadel. Nechybí ani solární panely, rekuperační jednotky a další zařízení, která snižují spotřebu elektrické energie či plynu. V neposlední řadě moderní nízkoenergetické domy mají dobře řešené zdivo a izolaci, díky čemuž nedochází ke zbytečným tepelným ztrátám. Ani v zimě pak nepotřebujete nijak výrazně vytápět interiéry objektu, přičemž uvnitř domu zůstává příjemné klima. Přispívá k tomu také kvalitní systém zasklení oken, vhodně zvolené druhy dveří, klimatizace a mnoho dalších prvků, s nimiž se ve staré zástavbě běžně nepočítalo.
  Spolehlivá firma na výstavbu rodinných domů vám vytvoří nabídku na míru tak, aby budoucí bydlení přesně naplnilo vaše sny a nároky.