• Jak na výstavbu parkoviště?

  5.6.2020 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Zaparkovat někde, zejména pak ve městech, je nejednou jak známo problém. Aut je tu mnoho, zatímco místa málo, a najít si tak své místečko může být složité.

  Parkujte bez problémů

  cartover mestske parkovani garaz

  Pokud jste z města (a čím větší to město je, tím zpravidla hůř), nemohli jste nejspíše přehlédnout, jak se ve srovnání s minulostí zahustil provoz. Dnes už si může auto dovolit pomalu každý a výsledkem jsou tak dlouhé kolony klidně i mimo dopravní špičku. A když má pak člověk někam nejen dojet, ale navíc tam i zaparkovat, to už bývá často neřešitelný problém, ne-li přímo horor.

  Města prostě nejsou nafukovací. A když do nich směřují motoristé v neúměrném počtu, není kam všechna ta auta odstavit. Určitě by tu byla žádoucí výstavba parkoviště, a to nejednoho, jenže to by zde musely být k dispozici volné plochy. Jež, ale v husté zástavbě nejsou k nalezení.

  A jak to potom vyřešit? Jak se postarat, aby se sem všechna ta vozidla vešla, aby se to vyřešilo jinak než bojem o každé volné místečko nebo zákazem vjezdu všech, kdo tu nejsou nezbytně potřební nebo tu nežijí?

  V takové chvíli je jediným účinným řešením chytré parkování. Způsob, jak na co nejmenší plochu dostat co největší počet odstavených vozů současně. A leckdo se může zaradovat, pokud mu sdělíme, že existuje unikátní technické řešení, jež skýtá tu možnost. A jež je jednoduše ovladatelné.

  Takový parking tower umožňuje vertikální parkování neboli parkování aut nad sebou. Jde o rotační parkovací systém, jenž je jak prostorově, tak i cenově příznivý, nad který vlastně není. Zabere plochu asi dvou parkovacích míst, ovšem vejde se sem podle zvolené varianty od šesti do šestnácti vozů, a to jak osobních, tak i SUV.

  Tuto konstrukci lze poměrně snadno třeba i během pouhých tří dní nainstalovat a na svém místě pak tako může sloužit více než dvě desetiletí, pokud tato není přestěhována jinam, což je rovněž snadná záležitost. A je tu i možnost zastřešení, krytování nebo pořízení si individuálně objednaných komponentů.

  Kdo si tento systém pořídí, zaparkuje snadno kdykoliv. Zatímco ti ostatní budou snad celou věčnost hledat, kam svůj vůz odstavit.