• Zvažujete nové vchodové dveře nebo okna?

  7.8.2019 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Moderní plastová okna a dveře dodají každé nemovitosti dokonalý vzhled a jejímu majiteli spokojenost a pohodlné bydlení. Vítaná je i budoucí úspora financí.

  Efektivní a esteticky dokonalé řešení oken a vchodových dveří

  V poslední době stále roste obliba plastových oken a plastových vchodových dveří. Je to zejména z toho důvodu, že jsou mnohem odolnější nežli klasické výrobky tohoto druhu. K jejich oblibě přispívá také atraktivní vzhled a snadná manipulace. Další výhodou je skvělá akustika a špičková tepelná izolace.

  • Tyto produkty jsou tedy vhodné i pro vybavení takzvaných pasivních a nízkoenergetických domů.

  Plastová okna a plastové vchodové dveře můžete najít ve školkách, školách i bytových domech. Jejich přednosti využívají administrativní budovy, velké obchodní domy, zdravotnická zařízení i výrobní haly a firmy.

  Plastové dveře

  Plastové dveře se vyrábějí v mnoha variantách, tudíž umožňují široké možnosti uplatnění. Plasty vynikají vlastnostmi, které dovolují rozlišné tepelné zpracování a tím pádem realizaci každého projektu přesně na míru představám budoucího majitele. Vchodové dveře jsou vizitkou každého majitele domu či bytu a je tedy nutné prezentovat se tím nejlepším způsobem.

  • Co vlastně požadujeme od kvalitních vchodových dveří?
  • Především
  1. dlouhou životnost
  2. odolnost vůči mechanickému poškození
  3. odolnost vůči klimatickým vlivům
  4. bytelný vzhled i vlastnosti
  5. zaručení maximální bezpečnosti
  6. minimální propustnost zvuků oběma směry
  7. dobré izolační vlastnosti.

  A to vše u moderních plastových vchodových dveří také najdete.

  Plastová okna

  Stejně dokonalé vlastnosti mají i plastová okna v systému VEKA. Jejich využití je tedy možné i pro střešní okna, která jsou nejvíce ohrožena přírodními vlivy. Oba produkty, jak plastové dveře, tak i plastová okna, mají společného mnohem více. Jejich funkce je nejen užitná, ale i estetická. Dobře se udržují v čistotě a jsou tvarově stálé.

  Firma TERNO FIREK s.r.o. zajistí veškerý kvalitní servis plastových oken pro Frýdek-Místek a okolí.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.