• Dekorace do dětského pokoje, které se dětem líbí a zároveň mají praktické využití

  5.8.2019 | autor: Kateřina M. | sekce: Doplňky

  Neexistuje snad hravá dekorace, která by se dětem nelíbila. Ze svého pokoje by si nejraději udělaly hračkářství a cirkus zároveň. Pojďte se inspirovat, jak ozdobit nejlépe jejich pokojíček a zároveň vybrat dekorace, jež budou nejen hezké, ale také praktické. Uděláte tak dětem radost pořízením nezbytného vybavení, které musíte zakoupit a které by pro ně jinak nebylo příliš zajímavé.

  Polep na stěnu s metrem

  Samolepky na stěnu jsou moderním a populárním doplňkem. Existují i v provedeních pro dětské pokojíčky s kreslenými zvířátky a s jinými veselými obrázky. Vaše ratolesti si je ihned zamilují. Mnoho nástěnných polepů je řešeno i prakticky a obsahují vedle obrázků také metr, na který můžete zaznamenávat, jak rychle vaše děti rostou. Měření pro ně už nebude nudou, ale hrou s pozorováním, na jaké zvířátko již dosáhly.

  Tabule na psaní a sítě na obrázky

  Není nic hezčího, než když si mohou děti vytvořit dekorace sami a rozvíjet tak svou kreativitu. Skvělým nápadem je proto vystavit jejich obrázky. Pokud nemáte v dětském pokojíčku nic kovového, na co byste výtvory pomocí magnetů přichytily, můžete si pořídit dekorační síť s kolíčky. Ta vypadá na stěně dětského pokoje velice efektivně a obrázky na ní lze libovolně měnit nebo přesouvat. Další možností jsou křídy s tabulí, kterou lze nalepit na stěnu nebo postavit do prostoru. Velkou plochu pro kreslení drobotina ocení a ti nejmenší se díky ní seznámí se psaním na tabuli ještě před nástupem do školy.

  Hravé svítilny jako lampičky

  Správné a dostatečné osvětlení je pro oči velice důležité. Při nákupu nočních lampiček i těch na psací stůl se nemusíte držet při zemi. Vaše ratolesti nadchnou hravé tvary a veselá provedení. Získáte tak pomocníka pro psaní domácích úkolů i hezkou dekoraci. Jako noční lampičku můžete zase využít projektory například s noční oblohou, které jsou u dětí velice oblíbené.


Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.