• Nebuďte otroky velkých dodavatelů energií. Vyzkoušejte ty menší

  27.6.2019 | autor: David K. | sekce: Energie, Inzerce

  Každá domácnost v dnešní době odebírá plyn nebo minimálně elektřinu. Spousta lidí využívá služeb velkých dodavatelů energií. Mnohdy je to díky laxnosti, jejich masivním reklamním kampaním a někdy i kvůli nevědomosti, že jinde, může být líp.

  Ať už je váš dodavatel elektřiny nebo dodavatel plynu jakákoliv velká firma, možná by stálo za zkoušku, nahlédnout i do portfolia menších dodavatelů, kteří vám toho mnohdy mohou nabídnout daleko více.

  Snižte ceny elektřiny a ceny plynu

  Když se oprostíte od velkých korporací dodávajících plyn a elektřinu zjistíte, že u menších společností jsou někdy dostupné i výhodnější cenové podmínky. Ty však nemusí být až tak zásadním důvodem pro změnu dodavatele energií. I když třeba něco málo ušetříte, zásadní rozdíl přichází v přístupu k zákazníkovi, o čemž se přesvědčíte na https://www.epet.cz/elektrina/.

  Pod hlavičkou velkého dodavatele jste jen dalším plynoměrem nebo elektroměrem mezi stovkami ostatních. Ať už s takovou firmou chcete řešit cokoliv od reklamace, změny tarifu až po dotazy jiného typu, určitě se nedomůžete jakéhokoliv osobního a individuálního přístupu. To menší dodavatel plynu a elektřiny vám oproti těmto korporacím nabídne daleko lidštější přístup. Férové jednání a služby šité na míru. A právě to jsou ty zásadní důvody, proč přejít od velkého dodavatele k tomu menšímu.

  Usnadněte si život v oblasti energií

  Nebuďte jen dalším kusem ve stádu ovcí velkých dodavatelů a dopřejte si levnou elektřinu a plyn. Snižte ceny těchto komodit na minimum a najděte si to nejcennější. Profesionální lidský přístup bez skrytých poplatků a chtíče, dostat z vás co nejvíce peněz. Na takové jednání u vybraných malých dodavatelů rozhodně zapomeňte.

  Nebojte se přejít k nové společnosti na https://www.epet.cz/plyn/, protože přechod není rozhodně ničím složitým, náročným a komplikovaným. Už nyní můžete odebírat plyn a elektřinu od těch, kdo si vás budou hýčkat.