• Nástěnné krbové panely mají své kouzlo

  3.6.2019 | autor: David K. | sekce: Doplňky

  Pohled do rozpáleného ohně v krbu je jistě velice příjemný a navozuje hřejivou atmosféru v jakémkoliv obývacím pokoji. Ne každý člověk však má možnost umístit do takové místnosti odvod spalin a takové krásy si jednoduše nemůže dopřávat. Jestliže do takové sorty lidí patříte také, nezoufejte, protože existuje nápaditá a velice originální alternativa.

  Tu představují nástěnné krbové panely, o nichž vám povíme něco více.

  Elektrické nástěnné krby

  O tom, že krb může být na plyn slyšel bezpochyby každý. Víte ale, že nástěnné krby mohou být také elektrické? Ano, jen si to představte sami. Na stěnu si umístíte krb jako kdybyste si věšeli obrázek a ihned po zapnutí se můžete oddávat pohledu do propracovaného a téměř věrohodného ohně. A co více, takové nástěnné krby mají dokonce topnou funkci a umožní vám vytvořit i příjemné teplo domova. I to přispívá k jejich celkové autentičnosti.

  Když se zaměříte na kvalitní nástěnné krby, jistě vašemu oku neuniknout propracované LED technologie pojící se s řadou zajímavých efektů. Navíc právě LED provedení je kombinováno i s velice příjemnými provozními náklady.

  Alexas_Fotos / Pixabay

  V závislosti na konkrétním modelu nástěnného elektrického krbu si můžete dopřávat odlišných funkcí.

  • Digitální ukazatel aktuální teploty v místnosti.
  • Možnost změny ohnivého efektu, abyste stále nehleděli na to samé.
  • Změna barvy ohně dle potřeby.
  • Digitální termostat zabudovaný v nástěnném krbu.

  Praktický krb za hubičku

  Výhodou elektrických nástěnných krbů je také to, že jejich pořizovací ceny nejsou příliš velké. Mnohdy jsou dostupnější než skutečné krby, jež vyjdou i na desítky tisíc korun, a ještě vyžadují stavební práce. U nástěnného krbu stačí jen zavěsit produkt na stěnu, stisknout tlačítko dálkového ovladače a následně se můžete oddávat příjemnému pohledu do plápolajícího ohně.

  Klíčová slova: , ,

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.