• Bytove doplnky pro zutulneni domacnosti

  Bytové doplňky pro zútulnění domácnosti

  26.8.2021 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Zútulnit domácnost není žádná věda. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný hledá krapet jiné možnosti, jak do svého domova přinést příjemnost. Naštěstí nabídka dekorací na trhu je obrovská, ale aby se skutečně splnilo to, co požadujete, vyberte si některý z našich tipů.

  Vonné svíčky pro navození té správné atmosféry

  Americké vonné svíčky nejsou hitem jenom ve Spojených státech, ale jsou trendem i u nás v tuzemsku. Lidé na nich milují nejen kvalitu a dlouhou životnost, ale především jejich vůni, která se začne linout domovem prakticky ihned, co zapálíme knot.

  Zatímco levandulové umí zklidnit člověka, citronová aromata zmírní únavu a přispějí do pohárku lepší nálady. V každém případě ale zútulní domácnost a v člověku znásobí příjemný pocit. Stejně jako aromalampy.

  Květin není nikdy dost

  Ať už žijete v páru, jste velkou početnou rodinou nebo jste jen mužem, který zatím nenašel tu pravou, květiny jsou to, co domácnost zvelebí. Nemusí to být nutně řezané pugéty ve stylové skleněné váze geometrického tvaru, která sídlí na jídelním nebo konferenčním stole, mohou to být pouze pokojové rostliny, jež navíc čistí vzduch od škodlivých látek.

  Dnes se zájem zvyšuje především o stálezelené alternativy. V moderních domácnostech má tak své místo nejen monstera se svými monstrózními listy, ale také střapatá dracéna nebo břečťan plazící se po jednobarevném květináči.

  Dřevěné doplňky pro přírodní nádech

  Co víc dokáže vnést teplo do domova než dřevo. Nemusíte však skrze vchodové dveře dostávat celý les, upněte svou pozornost na drobnější dřevěné doplňky, kterými ozdobíte police nebo rohy místností.

  Ze dřeva mohou být i maličkosti, jako jsou boxy na kapesníky, věšáky na klíče nebo květináče, do kterých vložíte zmiňované pokojovky. Nejčastějším dřevěným prvkem ale bývají konferenční stolíky v obývacím pokoji.

  Rate this post