• brusne pasy

  Kvalitní brusné pásy z brusného rouna

  24.8.2021 | autor: David K. | sekce: Stavba, Inzerce

  Potřebujete obrousit materiál jakéhokoliv typu? Hledáte vhodný nástroj, jímž to provést? Pak zkuste nejrůznější typy brusek v kombinaci s jedním nezbytným doplňkem. A tím je brusné rouno nabývající odlišných podob. Brusný pás s vhodným povrchem, díky němuž snadno, rychle a efektivně docílíte požadovaných výsledků.

  Vybírejte správné druhy brusiva

  Pokud jde o moderní brusiva, základem všeho je obvykle polyesterová tkanina, u níž je kladen důraz na vyšší pevnost. Poté je použit odpovídající typ brusiva podle toho, k čemu bude brusný pás využit. V tomto směru máte bohaté možnosti volby. Nabízí se umělý korund neboli smirek, zirkonkorund, karbid křemíru alias CiS a keramický korund.

  Odlišné druhy brusiva jsou pak spjaty s použitím na konkrétní materiály. Například zirkonkorundový pás je ideální pro broušení všech kovů, včetně nerezové oceli. Jiné zase použijete na kobalt, chrom, legovanou ocel, titan, dřevo a další produkty. Stačí si pouze zvolit vhodný výrobek a můžete se pustit do práce.

  Brusné pásy od profesionálů

  Jestliže se pohybujete v oblasti strojírenství, v kovárně, ocelárně nebo v jakémkoliv dalším průmyslu, kde je třeba brousit různé druhy materiálů, máme pro vás praktický tip. Obraťte se na specialistu, který se dlouhodobě zaměřuje na brusné pásy všech podob. Oslovte odborníka na slovo vzatého, jehož bohaté produktové portfolio vás uspokojí jak po stránce velikosti brusných pásů, tak jejich povrchového složení.

  V tomto směru jistě oceníte bohaté skladové zásoby, doručení do druhého dne, dopravu zdarma nad 2 000 Kč bez DPH a mnohé jiné benefity. Je to společnost PISKAČ a syn a.s. zaměřující se na brusné pásy, stopkové brusné kotouče a mnohý další sortiment tohoto typu. Volte produkty, s nimiž docílíte patřičného brusného výkonu a dlouhé životnosti.  Získejte rady, tipy a triky týkající se broušení, které vám v oboru přijdou rozhodně vhod. A to i při výběru toho správného brusného pásu.

  Broušení čehokoliv nebylo nikdy tak snadné, jako nyní. Jestliže tomu nevěříte, pak si pořiďte brusné pásy od výše uvedeného profesionála a pusťte se směle do práce. S výsledkem budete nadmíru spokojeni.

  Rate this post