• Chováte holuby? A máte kvalitní a dostatečně vyhovující holubník?

  31.1.2019 | autor: redakce | sekce: Inzerce, Ostatní

  Už jste přemýšleli nad tím, jak vyplníte váš volný čas? Mnozí lidé stále nevědí, jak svůj volný čas vyplnit, a tak hledají koníček, který by je bavil a který by je alespoň na chvíli odtrhl od toho online světa, který tak důvěrně znají. Pokud nevíte, jaký koníček volit, máme pro vás tip, a tím tipem je chov ptáků. I když se to zdá být jako zastaralý koníček (on to taky starý koníček opravdu je), je to koníček, při kterém budete na chvilku jen sami se sebou a tedy s okřídlenými mazlíčci, kteří stejně nic neprozradí, pokud se tedy nebude jednat o mluvící papoušky. Jestli se ale rozhodnete pro holuby, bude vaší jedinou starostí to, abyste našli vyhovující holubník. A to rozhodně není žádná legrace.

  Pokud se rozhodnete pro chov holubů, možná vás zarazí minimální nabídka holubníků a věcí určeným pro holuby. Zkrátka lidé nepočítají s tím, že se mezi námi stále nachází ti, jež holuby milují a věnují se jim. Lidé zkrátka nyní upřednostňují chov exotického ptactva nebo chov andulek a jim se přizpůsobuje nabídka.

  Abyste však nemuseli jezdit po celé republice kvůli holubníkům, máme pro vás tip.

  zdroj obrázku: pixabay.com

  Postavte si holubník vlastníma rukama

  I když se to pro mnohé zdá být trochu zarážející, stavba vlastního holubníku není nic těžkého, pokud tedy víte, jak na to. Ještě donedávna si museli kutilové vyrábět vlastní holubníky úplně od základů, nyní stačí investovat do stavebnice Aluhobby, která je velmi oblíbená nejen u kutilů, ale také u těch, kteří zrovna neoplývají kutilskými dovednostmi.

  Stavebnice Aluhobby se skládá snadno podle jednoduchého návodu, dokáže to opravdu každý. Je složena z hliníkových profilů, sít, pletiv a dalších podobných součástek, které nakonec dají krásný holubník.

  Postavte si ze stavebnice nejen holubník

  Ze stavebnice pro dospělé si nemusíte postavit jen holubník, ale také si můžete postavit například venkovní voliéru nebo klec pro ptáky, kterou ocení jiné druhy okřídlených mazlíčků.

  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.