• Hit mezi svítidly – moderní LED osvětlení

  31.8.2016 | autor: redakce | sekce: Doplňky, Inzerce

  Pryč je doba, kdy jsme nervózně přešlapovali v oddělení svítidel a zatvrzele opakovali, že žádná LED světla nepotřebujeme. Po opatrném seznamování si i Češi uvědomili, že LED svítidla jsou kvalitním a moderním řešením nejen do domácnosti, a vyměnili klasické zdroje za úspornější a přitom výkonnější LED žárovky.

  lamp932161920

  Sviťte stejně, šetřete energii s LED

  Jedním ze zažitých mýtů o LED svítidlech je, že svítí méně, aby mohla šetřit energii. Pokud jste se s kvalitním LED osvětlením již setkali, pak víte, že to není vůbec pravda. Pod LED svítidlem si knihu přečtete stejně tak dobře, jako pod klasickým. A oči si rozhodně nezkazíte.

  A kolik tedy uspoříte? Dnešní LED svítidla jsou natolik úsporná, že oproti klasickým žárovkám ušetříte až 90 % nákladů na energii.

  LED svítidla jako fenomén dnešní doby

  ANETA GR stropni led svetlo

  Svítidla s technologií LED seženete jak do interiéru, tak pro venkovní osvětlení. Zatímco v minulosti působila pouze jako doplňkový typ osvětlení, díky moderním technologiím s nimi dnes bez jakýchkoli obtíží osvětlíte také velké prostory náročné na světlo.

  Není proto divu, že se z původně okrajového světla stal moderní fenomén dnešní doby. Pokud však máte svá oblíbená a ověřená svítidla, nemusíte si zoufat. Výrobci už dnes na své zákazníky myslí, a tak se třeba česká značka Fulgur rozhodla vyměnit konvenční zdroje za úspornější LED. Rozdíl ve světelnosti přitom nepoznáte, projeví se však ve vašem bankovním výpisu.

  Chcete se o svítidlech dozvědět více? Sledujte blog odborníků na kvalitní svítidla.

  Rate this post