• Revitalizace panelových domů na klíč

  6.2.2015 | autor: David K. | sekce: Rekonstrukce

  Plánujete modernizaci panelového domu? Rozhodlo družstvo vlastníků, že budete investovat do celkové rekonstrukce objektu, který si to již po několika desítkách let žádá? Potom pro vás bude důležitá kompletní revitalizace panelových domů.

  Modernizace od A až do Z, v průběhu níž dojde k mnoha pracovním úkonům, jež navýší hodnotu vašeho bytového komplexu, potažmo jednotlivých bytů. Tímto krokem zlepšíte své životní podmínky, ponížíte energetické výdaje a získáte spoustu dalších výhod.

  Kdo provádí revitalizace panelových domů?

  jumarV první řadě je to volba té správné společnosti, která zajistí vše potřebné. Od návrhu vhodného řešení, po dodání stavebního materiálu, až po realizaci. V lepším případě bude firma zapojena do Projektu Zelená Úsporám nebo Projektu Panel.

  Ideálním východiskem je profesionální a dlouhodobě prověřený subjekt s názvem Jumar holding a.s. Firma, jejíž bohaté portfolio služeb a kladné reference uspokojí naprosto každého.

  Revitalizace krok za krokem

  Zvolíte-li komplexní modernizaci objektu na klíč, určitě můžete počítat s těmito pracovními úkony.

  • Výměna oken a střechy
  • Nové zábradlí, balkony nebo lodžie

  Tím nedůležitějším zásahem bude jistě zateplování fasád. Jde ve své podstatě o investici do budoucna, protože výrazně ponížíte náklady na jakékoliv vytápění jednotlivých bytů. Navíc váš panelový dům dostane skutečně ojedinělou podobu.

  To vše za přispění certifikovaných a špičkových stavebních materiálů, s nimiž máte jistotu, že docílíte dlouhodobě kvalitního výsledku.

  Revitalizace panelových domů Jumar

  Začněte v oblasti revitalizace panelových domů spolupracovat s prověřeným a profesionálním subjektem. Dopřejte si nový a daleko modernější koncept rodinného bydlení, kde se vám bude po zrealizovaných pracích žít daleko příjemněji. Investujte do zateplení fasád, protože máte záruku rychlé návratnosti.