• Přírodní linoleum Meister

    24.8.2015 | autor: redakce | sekce: Rekonstrukce, Stavba

    Přírodní linoleumRozhodli jste se s manželem pro společný život v domě a rádi byste si Vaše bydlení vybavili kvalitními podlahami? Vzhledem k tomu, že podlaha je nezbytnou součástí každé stavba, měla by být jejímu výběru věnována potřebná pozornost. Rozhodně byste při pořízení podlahy měli myslet na to, že je potřeba, aby vydržela co nejdéle. Stavíte-li nový dům, pak byste určit měli vědět, jak je možné podlahy do dané místnosti instalovat.

    Velkou roli hraje také celková výška podlahové krytiny, která zajišťuje rovinu podlah ve všech místností. Zejména rodiny s malými dětmi si v poslední době opět oblíbily přírodní linoleum. Není divu, vždyť přírodní linolea se vyrábí nejen z přírodních surovin, ale také často vypadají jako originální plovoucí podlaha nebo parkety. Nejčastějšími materiály pro výrobu přírodního linolea jsou lněný olej, pryskyřice, korkové nebo dřevité moučky, pigmenty, vápence a juty. Více informací o výrobě přírodního linolea najdete také na této webové adrese www.meister-podlahy.cz/prirodni-linoleum/.

    Hlavním důvodem, proč je přírodní linoleum tak oblíbené, je zejména jeho velmi vysoká odolnost proti opotřebování. Přírodní linoleum je materiálem, který nešíří bakterie a mikroorganismy. Další výhodou je jeho dlouholetá životnost. Díky své prokrvenosti v celé vrstvě si zachovává stále neměnný vzhled. S podlahami Zlínbudete maximálně spokojeni. Váš dům tak můžete vybavit kvalitní dřevěnou podlahou nebo laminátovou podlahou od Meister, které mají místo přírodního dekoru na své povrchové vrstvě dekorační papír.