• Konec vlhkých zdí s Bosta Holding

  29.10.2015 | autor: redakce | sekce: Byt a dům

  Máte rodinný domek, kterému na kráse ubírají navlhlé zdi, omítka či betonové základy? Bojíte se, že Váš dům je nasáklý vodou jako houba? Nyní se bát již nemusíte, neboť důsledná sanace staveb od společnosti Bosta Holding vás zbaví těchto potíží.

  V čem sanace domu spočívá?

  Jedná se o komplexní proces, při kterém je Váš dům upraven způsobem, aby se v něm usazovalo méně vody. Nejedná se tedy o něco, co by se muselo opakovat každý rok. Princip sanace je založen na stavebních, hydroizolačních a vysušovacích úpravách, které způsobí, že se v základech, zdivu a omítce domu usazuje daleko méně vlhkosti. To je prováděno za pomocí sanačních omítek, drenáží a odvětráním objektu.

  Obrázek 2 Vlhké omítky se můžete zbavit provedením sanace.

  Obrázek 2 Vlhké omítky se můžete zbavit provedením sanace.

  Proč právě Bosta Holding?

  Na provedení sanace je vhodné si najmout specializovanou společnost. Jednou z těchto firem je i firma Bosta Holding, která se zabývá sanací budov od roku 1990. Za tu dobu se stala specialistou v tomto oboru. Jako důkaz kvality její služeb může posloužit fakt, že na své služby poskytuje záruku 5 let. V současnosti firma zaměstnává 12 kmenových zaměstnanců a 5 externích expertů, kteří se postarají o to, aby provedení sanace Vašich základů, zdiva a omítky proběhlo bez sebemenších komplikací.

  Rate this post