• Ulehčete si rekonstrukci interiéru montáží sádrokartonového systému

  27.10.2015 | autor: redakce | sekce: Byt a dům

  Toužíte po perfektním interiéru, ale bojíte se náročné rekonstrukce? Nechcete-li, aby se stavební úpravy nepříjemně protáhly a zbytečně zatížily rozpočet, vydejte se cestou tzv. suché výstavby pomocí sádrokartonových desek. Používají se na celém světě a výrazně usnadňují stavební práce. Na podrobnosti jsme se zeptali řemeslníků z cechu Ekomplex. Divize sádrokartony Karlovy Vary má s realizací interiérů bohaté zkušenosti.

  Možnosti využití sádrokartonu jsou pestré

  Sádrokartonové desky se používají na výstavbu vnitřních stěn, stropů, podhledů a dalších konstrukcí. Mají spoustu specifických výhod, mezi které patří například pevnost, dobrá tvarovatelnost, dlouhá životnost a snadná montáž.

  modernibyt.eu_remeslnici_Ekomplex_01

  Sádrokarton se vyrábí z papírových listů či těžkých laminátových podložek, mezi kterými je vrstva hemi-hydrátu. Součástí výplně jsou voskové emulze a silany zajišťující nízkou nasákavost. V neposlední řadě také škroby a další látky zamezující vzniku a šíření plísně.

  Suchá výstavba sádrokartonových systémů předčí vaše očekávání. Výsledkem jsou dokonale rovné povrchy s perfektními estetickými vlastnostmi. Natěrači Karlovy Vary však upozorňují na poněkud vyšší spotřebu barev. Zároveň zdůrazňují nutnost penetrace a vyrovnání savosti, jakožto i nevhodnost prvků s obsahem vodního skla, silikátů a vápna.

  modernibyt.eu_remeslnici_Ekomplex_02

  Neztrácejte čas a nechte pracovat profesionály

  Pokud si na montáž sádrokartonových desek netroufnete sami, obraťte se na kvalifikované řemeslníky z Ekomplexu. Postarají se o rychlou, kvalitní a přitom cenově dostupnou montáž sádrokartonu i související práce.

  Nedílnou součástí služeb je i nátěr sádrokartonových povrchů a zajištění inženýrských sítí. O bezpečnost elektroinstalce se postarají certifikovaní technici z divize elektro revize Karlovy Vary. Ekomplex působí v rámci celé České republiky a vždy se můžete spolehnout na špičkové služby.

  Rate this post