• Mokré čištění koberců Praha – kvalitní a levný servis

    8.8.2014 | autor: redakce | sekce: Byt a dům

    Mokré čištění koberců je třeba provádět stejně pravidelně jako mytí oken v domácnosti. V kobercích a čalounění se usazují roztoči a alergeny, které při nesprávné péči o koberce velmi razantně přispívají ke zhoršení podmínek v místnostech a celých bytech a domech. Koberce jsou výborné pro alergiky a astmatiky, protože slouží jako kvalitní lapače prachu a postačí jím reaktivně nenáročná údržba.

    Koberec je nutné minimálně jednou týdně vysát na sucho pomocí domácího vysavače a cca 2x ročně vysát rovněž na mokro, aby byly odstraněny hloubkové nečistoty, bakterie a alergeny. Koberce se díky hloubkovému mokrému čištění navíc provoní, protože většina čisticích prostředků na čištění koberců na mokro je parfemována a koberce provoní svěží vůní. Parfemace je nutná  z důvodu provonění koberce, které jsou například zatuchlé nebo znečištěné od exkrementů domácích mazlíčků.

    karcher čištěníS firmou čištění koberců Praha jsme se vydali do terénu a máme pro Vás zajímavé informace, jak mokré čištění dlouho trvá. Firma čištění koberců Praha se specializuje výhradně na mokré čištění koberců a čalounění extrakční metodou, která spočívá v nastřikování čisticí směsi do čištěného povrchu. Směs je po nástřiku do koberce okamžitě odsáta.  Pro představu sedačka 5 sedacích míst se čistí hodinu, křeslo cca 20 min dle znečištění, matrace cca 15 min., židle 5 minut atd.

    Rate this post