• Moderní byt v Praze nemusí být jen novostavba

  26.3.2014 | autor: TomasL | sekce: Byt a dům

  Hledáte v Praze moderní bydlení, které by splňovalo veškeré požadavky na současné architektonické trendy a dokonale splňovalo i vaše potřeby? Pokud máte v plánu takové bydlení najít, máte zpravidla 2 možnosti. Najít bydlení v některé z pražských novostaveb, kterých je v současnosti opravdu mnoho nebo udělat moderní bydlení i ze staršího bytu. Všechno je možné a náklady na rekonstrukci jsou mnohem menší, než pořizovací náklady bytu v novostavbě. Jak na rekonstrukci?

  Ze všeho nejdříve zajistit byt proti vlhkosti

  modernibyt_stavebniny_bostaVolba rekonstrukce je u většiny Čechů častější, než koupě nového bytu. Ukázku, že i ze starého bytu lze vytvořit moderní bydlení najdete zde. Vlhkost je pro starší bytové domy a jednotlivé byty v nich největším nepřítelem. Materiály už nemají původní schopnosti odolávat působení vlhka a to postupně vniká do zdiva a do interiéru bytů. První částí rekonstrukce bytu by tedy měla být sanace vlhkého zdiva. Tento krok je vhodné učinit i v případě, že zdivo zatím nevlhne. Začátek vlhnutí může být otázkou několika měsíců. Proto problémům raději předcházejte a nečekejte, až nastanou.

  Nebojte se konzultace s odborníky

  Rekonstrukce bytu rozhodně není jednoduchou činností, která se dá naplánovat za jedno odpoledne a provést do druhého dne. Zejména pokud chcete, aby výsledkem byl opravdu moderní byt. Rozhodně se nebojte konzultace s odborníky, kteří se na rekonstrukci specializují. Ti vám mohou poradit při všech krocích rekonstrukce bytu a málo jich rozhodně není.

  Když je návrh hotov, přichází na řadu realizace

  Po dokončení návrhů rekonstrukce přichází na řadu samotná realizace prací. Ty vám opět může provést specializovaná firma. Dejte si pozor také na kvalitu využívaných materiálů. I ty značně ovlivnit celkový výsledek rekonstrukce. Opět je vhodnou volbou vybrat specializované stavebniny v Praze, které nabízí kvalitní materiály za nízkou cenu. Příkladem spolehlivé společnosti pro rekonstrukce v Praze může být Bosta Holding, a.s. Tato firma nabízí poradenství při plánování rekonstrukce, profesionální provedení prací i kvalitní materiály ze stavebnin.

  Moderní byt v Praze nemusí být jen novostavba
  Ohodnoťte článek

Publikování nebo další šíření obsahu webu ModerníByt.eu je bez souhlasu redakce zakázáno.