• Jaké lze pořídit nadzemní bazény?

  14.5.2014 | autor: David K. | sekce: Bazén

  Léto a slunné počasí doslova vybízí k pravidelnému a příjemnému osvěžování se ve vodě. Proč ale chodit na přeplněná koupaliště, když si můžete pořídit cenově výhodné nadzemní bazény? Kvalitní a moderní produkty precizního zpracování, jež jsou doprovázeny dlouhou životností?

  Otázkou však zůstává, jaké bazény jsou vhodné právě pro vás?

  Zvolte správný tvar bazénu

  Vzhledem k tomu, že zmiňujeme ekonomičtější variantu nadzemních bazénů, je volba výsledného provedení poměrně jednoznačná. Nejčastěji se samozřejmě prodávají nafukovací bazény ve tvaru kruhu nebo oválu. Výjimkou ale není ani čtverec nebo obdélník.

  bazenyNezvolíte-li přímo nafukovací model, je tu ještě jeden, který vzniká spojením pevného pláště a ocelové konstrukce, jež zajišťuje vysokou stabilitu a pevnost.

  Zaměřit byste se ale měli i na výběr správného průměru bazénu, v závislosti na tom, kolik jej bude používat osob. Zajímavostí jsou také vířivé bazény, které jsou mobilní a přináší naprosto exkluzivní a příjemný způsob relaxace.

  Doplňky nezbytné pro správné fungování

  Neopomínejte při nákupu nového nadzemního bazénu ani na filtraci, která se postará o kvalitní a čistou vodu. Ta může být buď kartušová nebo písková. Výjimkou však nejsou ani menší bazény pro děti, jež filtrací nedisponují.

  V neposlední řadě se naskýtá otázka, kde pořídit moderní nafukovací bazény?

  Hledáte-li léty prověřenou kvalitu, která se pojí s odolností, snadnou manipulovatelností a výslednou pevností, budou to pravděpodobně bazény Marimex, které jsou i finančně dostupné a proto si je může dovolit opravdu každý.

  Praktická příprava na léto

  Užívejte si v nadcházejícím slunném období dostatek osvěžení a zvolte si některý z modelů, jako je Tampa, Orlando, Hawai, Tahiti, Florida nebo Ohio. Uvidíte, že budete ve všech ohledech spokojeni.

  Rate this post