• zaclona malora

  Vybavte si interiér novým bytovým textilem

  24.4.2023 | autor: David K. | sekce: Doplňky, Inzerce

  Chcete změnu ve svém bydlení? Pak kvůli tomu nemusíte hned měnit nábytek. Stačí vsadit na malé, avšak podstatné změny v interiéru. Máme na mysli bytový textil nabývající mnoha podob. S pomocí relativně nenápadných prvků v podání záclon a povlečení můžete svůj domov změnit celkem radikálním způsobem. Možností máte v tomto ohledu více než dost.

  Kusové záclony jsou trendy

  Když se rozhodnete pořídit si nové záclony, můžete je pověsit v podstatě do jakékoliv místnosti. Nejčastěji to bývá obývací pokoj, ložnice a kuchyň, kam se hodí záclony patřičných rozměrů. Někdo v tomto směru vsadí na originální motiv, jiný dá raději přednost romantice. A typ závěsu? Ten může být klidně kovový.

  Pokud jde o hotové záclony, můžete se těšit na přemíru kreativních a stylových vzorů. Mezi populární se řadí kupříkladu kanafas a krajka. Vyžívat se můžete v geometrických tvarech a cizí vám nebude ani tradiční styl. Je v podstatě jedno, čemu dáte zelenou, protože nová záclona jednoduše rozzáří interiér, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

  Bytový textil do ložnice

  Pojem bytový textil je poměrně rozsáhlý, což je bez debat. Do koupelny vám přijdou vhod nové ručníky a do ložnice? Tam si pořiďte nové prostěradlo a povlečení. Dostupná jsou samozřejmě povlečení různých velikostí, od postýlky, až po prodloužené verze a francouzské povlečení. Vzor a barevné provedení můžete sladit s ostatními prvky interiéru nebo z něj naopak uděláte nepřehlédnutelnou ikonu ložnice. Možností je spousta, a to se týká i samotného zapínání. Jednomu vyhovují knoflíky, jiný dá přednost zipu.

  Pokud si chcete vybírat z přemíry bytového textilu, potom se obraťte na specialistu v tomto oboru. Navštivte internetový obchod Dante.cz a objednejte si nové prostěradlo, povlečení, záclonu a jiný bytový textil z pohodlí domova. Se zvoleným produktem budete nadmíru spokojeni.

  Rate this post