• podkladka drewniana plaster cm

  Hledáte neotřelý dárek? Zkuste dřevěný podnos

  28.11.2022 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Sháníte dárek pro babičku, tetu nebo maminku? A říkáte si, že už vlastně všechno mají? Třeba ne. Zkuste se zamyslet, co praktického by se jim hodilo. Jednou z možností je krásný, a zároveň šikovný dřevěný podnos. Alespoň jeden takový by rozhodně neměl chybět v žádné domácnosti. Ať již ho ponecháte v původním dřevěném vzhledu anebo ho budete dekorovat, určitě si přijdete na své.

  Proč jako dárek využít dřevěný podnos?

  Dřevěné podnosy jsou skvělým dárkem, protože je lze snadno přizpůsobit a použít různými způsoby. Úžasně také vypadají, když jsou ozdobeny rytinami nebo složitými vzory. Dřevěné podnosy se dodávají ve všech tvarech a velikostech, takže snadno najdete takový, který bude vyhovovat individuálním potřebám obdarovaného. Dřevěné tácy jsou vynikajícím pro servírování snídaní do postele nebo odpoledního čaje. Jsou také skvělými dekorativními prvky a lze je použít pro podložení květin nebo zarámovaných fotografií. Jejich využití je zkrátka neomezené.

  Dřevěné podnosy jsou krásné

  O tom není pochyb. Vůně opravdového dřeva v kombinaci s ozdobnými prvky způsobí své. Funkce dřevěných podnosů nespočívá pouze v nošení jídla, ale také v estetice. Když se podíváte na krásný podnos, ze kterého dostanete dobré jídlo, hned vám bude lépe. Dřevěný podnos můžete také vytáhnout na světlo, když vám přijde návštěva, které si opravdu vážíte a rádi byste jí dopřáli jen to nejlepší. Přineste čaj nebo kávu v nádherných šálcích po babičce a na s nimi sladěném dřevěném podnose. Minimálně ženská část návštěvy to rozhodně ocení.

  Vytvořte si vlastní podnos

  A víte, co je nejlepší? Dřevěný podnos můžete snadno dekorovat. Například technikou decoupage. Díky tomu získáte originál, který jen tak někdo mít nebude. A snadno jeho vzhled také přizpůsobíte designu vaší kuchyně. Dřevěný podnos se tak snadno může stát nádherným dekorativním prvkem. A právě tento postup může být i super nápadem pro originální dárek. Kromě techniky decoupage, můžete dřevěný tác také natřít vhodnou barvou anebo jen lehce přelakovat bezbarvým lakem a nechat vyniknout přirozenou strukturu dřeva. Dejte ale pozor na vhodnou volbu barev a vybírejte takové, které jsou vhodné pro styk s potravinami.

  Rate this post