• Interiér v severském stylu – NordicDay.cz

  28.7.2013 | autor: redakce | sekce: Doplňky

  Máte už dost přeplácaného interiéru? Což takhle malá inspirace ze Severu? Představujeme Vám čistý severský styl, který Vám umožní doma volně dýchat. Dopřejte designu dostatek prostoru a podlehněte půvabu industrálního a funkčního stylu NORDIC.

  5293-lavice-s-jutovym-vypletem

  Jaký je NORDIC styl?

  11684Nordic styl se vyznačuje čistými liniemi a funkčností na prvním místě. Na první pohled v něm rozeznáte prvky industrialismu či inspiraci přírodními motivy. Dominuje mu bílá, černá, odstíny šedé a spíše studené tlumené barvy. Bytové doplňky a dekorace v severském stylu jsou krásné, ale vždy především praktické.

  10404Volání Severu – v souladu s přírodou

  V souladu se severskou přírodou jsou nejen barvy, ale také použité materiály – sklo, kov, dřevo. Inspirace přírodními motivy je patrná především na bytovém textilu. Např. utěrky, závěsy a povlečení ByNord jsou zdobené reálnými fotografiemi zvířat.

  Skandináské značky, které si zamilujete

  11816Kdo bude lepším specialistou na severský styl, než designéři ze Severu, kteří jsou  původní inspirací přímo obklopení? Chcete-li do svého domova vnést svěží nádech nordic designu, spolehněte se na severské výrobce. Mezi nejznámější a nejoblíbenějsí značky patří např. ByNord, Nordal, HouseDoctor, Bloomingville, FermLIVING.

  Drobné originální detaily – washi psáky

  12373Ačkoli jsme tento článek věnovali čistě severskému stylu, nedá nám, nepodělit se s Vámi o drobné nadnárodní designové washi pásky. Těmto páskám se říká „japonské“ díky rýžovému papíru, ze kterého se dělají. Vyrábí je např. Bloomingville. S těmito páskami dodáte šmrnc i nudným a zašedlým detailům. Díky nízké ceně budou také velmi milým dárkem pro každou kreativní duši.

  Kde seženete to nejlepší v čistém severském stylu?

  6894

  To nejlepší ze severského nordic stylu přináší na český trh internetový obchod NordicDay.cz. Spolehnout se můžete na příjemné ceny a velmi rychlé dodání. Většinu nabízeného sortimentu drží obchod skladem.