• betonova jimka

  Nechte si vyrobit betonové jímky a žumpy na míru

  16.12.2021 | autor: David K. | sekce: Stavba, Inzerce

  Potřebujete vybudovat podzemní nádrž na splaškovou vodu? Nebo naopak chcete zachytávat dešťovou vodu do nádrže, kterou následně využijete pro zalévání rostlin a zeleně obecně? Ať už jsou vaše požadavky libovolného rázu, jedno mají společné. Budete potřebovat v ideálním případě betonovou nádrž umístěnou pod zemí. Například takové betonové jímky jsou dnes naprosto dostupným sortimentem. To znamená, že se s nimi nemusíte dělat pracně svépomocí.

  Betonové jímky libovolných rozměrů

  V tomto směru platí, že beton je ideálním stavebním materiálem pro něco takového. Zapomeňte na plastové nádrže a dejte přednost osvědčenému materiálu. S ním se pojí dlouhověkost, pevnost a odolnost. Betonová jímka cena navíc není ničím, co by mělo výrazným způsobem zatížit váš rodinný rozpočet.

  V současnosti můžete zvolit různé varianty provedení, které za vás někdo připraví tzv. na klíč. Betonové jímky, žumpy a septiky se skládají z několika betonových částí. Základem je dno, samotná nádrž, deska, komín a poklop. Tohle všechno můžete získat jako kompletní celek v patřičném rozměru a především objemu. Tak, aby to vyhovovalo vašim potřebám.

  Například pro běžné potřeby domácnosti bez problému postačí jednokomorová jímka, ať už ji použijete pro sběr dešťové vody nebo odpadních vod.

  Vyměňte staré nádrže za nové

  Jestliže disponujete starou nádrží podobného typu, je nejvyšší čas na výměnu. Nezapomínejte na to, že jako vlastník nemovitosti máte zákonné povinnosti spojené právě k nezávadnou likvidací odpadních vod. V tomto ohledu vám budou nápomocny betonové žumpy, které vám s naprostou jistotou poslouží do vzdálené budoucnosti.

  Zvolte si někoho, kdo má letité zkušenosti s betonovými jímkami, žumpami a septiky. Dejte na pětiletou záruku, profesionální přístup, zajímavé ceny a montáž zdarma. S takovým výsledkem budete nadmíru spokojeni.

  Rate this post