• zaclony

  Kvalitní záclony, závěsy a další bytový textil

  14.7.2021 | autor: David K. | sekce: Doplňky, Inzerce

  Bytový textil je nedílnou součástí každé domácnosti, o tom není žádných pochyb. Chcete-li si své bydlení udělat skutečně útulné, neměli byste opomíjet na několik důležitých prvků. Jsou to záclony a závěsy. V jejich případě máte poměrně široké možnosti volby, o čemž vás přesvědčí následující řádky.

  Vyberte si záclony šité na míru

  V dnešní době je příjemné to, že můžete volit skutečně pestré záclony a závěsy. Omezovat se nemusíte z pohledu šířky ani délky, takže budete schopni zvelebit jakékoliv okno. Záclony navíc mohou být i odlišného provedení. Vsaďte třeba na provázkové záclony, s olůvkem, vitrážové nebo vyšívané. Když si zrovna nevyberete mezi kusovými záclonami, jsou tu ještě ty metrážové.

  V podobném duchu je to pochopitelně i se závěsy. Ani z hlediska barevných vzorů se meze nekladou. Konzervativnější lidé vsadí na záclony bez vzoru. Naopak ti extravagantní si dopřejí moderní pojetí a různé vzory. Oblíbené jsou květinové, listy, geometrické a speciální kuchyňské.

  Jaký další bytový textil pořídit?

  Když už budete nakupovat záclony a závěsy, podívejte se i na ostatní bytový textil. Zvelebte si ložnici nebo dětský pokoj. A to prostřednictvím vhodného povlečení. I v případě těchto lůžkovin je určitě z čeho vybírat. V závislosti na tom, co máte rádi, a vsaďte i na odlišný výrobní materiál. Dostupná je bavlna, flanel, krep a populární bavlněný satén. Cílit můžete na ty nejmenší detaily, které představuje styl zapínání – klasické, zip a knoflíky. Pokud jde o motivy, je jich bezpočet.

  Přesvědčte se sami o tom, že změna bytového textilu v interiéru dokáže udělat naprosté divy. Vsaďte v tomto případě na dodavatele, který vám přinese kompletní sortiment z této oblasti a nabídne pestrý výběr. Takovým je například společnost DANTE.

  Rate this post