• hlinikovyzebrikopernyvysuvnyslanem m vysunuty

  Hledáte vhodný žebřík?

  4.1.2021 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Kdo vlastní nemovitost, tak rozhodně bude potřebovat skladný žebřík. Ten samozřejmě poslouží při údržbě, stavebních úpravách, ale i při práci na zahrádce.

  Žebřík přesně na míru

  Dříve se běžně u každé usedlosti nacházel dřevěný žebřík. To se samozřejmě s dobou trochu změnilo a nastoupil jiný krasavec, který má několik svých různých podob a verzí. A dokonce takové žebříky jsou lehounké, pevné a v podstatě se k nim dá pořídit ještě další příslušenství, aby se zvýšila bezpečnost lezoucího člověka.

  Různé druhy žebříků

  • Opěrný jednoduchý – existují v tomto případě různé délky a tak si lze podle potřeby zvolit tu nejvhodnější. Konstrukci má skutečně dostatečně bytelnou a dá se použít pro domácí i profesionální potřebu.
  • Výsuvný – většinou jsou nabízeny pod číselným označením, kdy jedna symbolizuje délku ve složeném stavu a druhá větší číslice upozorňuje na jeho maximální délku. Není ale problém žebříky rozdělit na dva menší, čímž přirozeně umožňuje daleko širší použití.
  • Výsuvný lanový – dá se rovněž vysunout, avšak se nedá rozložit na dva, tudíž se musí pracovat pouze s celým žebříkem podle potřeby.
  • Kombinovaný – může být ve dvou verzích, jako dvojitý nebo trojitý. Tyto hliníkové žebříky mají poměrně praktické využití, protože se z nich během chvíle mohou stát štafle a ještě se žebříkem. Díky materiálu, kterým je hliník, jsou lehce přenositelné.

  hlinikovyzebrikopernyvysuvnyslanem m vysunuty

  Žebříky nejsou jen na práci

  Existuje skutečně mnoho pracovních verzí, ale nicméně se žebříkem se dá i sportovat. Především by o tom mohli vyprávět hasiči, kteří jsou právě s tímto nástrojem úzce spjati. Požární žebříky mají opětovně několik podob. Existují verze, které se používají na požární sport, které opětovně vynikají svojí lehkostí, a snadno se s nimi manipuluje. Nicméně společnost, která vyrábí požární žebříky, se specializuje na výrobu pro profesionální sbory hasičů a záchranářů. Již to napovídá o tom, že za celou výrobou stojí kvalitní zpracování, vždyť na tom závisí nejeden lidský život. Kromě profesionálních žebříků se samozřejmě výrobce zaměřuje i na ostatní velmi důležité doplňky, které jsou součástí vybavení.

  Rate this post