• ČOV bez úřadů

    21.2.2021 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

    Řešíte čistírnu odpadních vod pro váš dům či chatu a také se ztrácíte ve složitém a náročném procesu, který nám připravil český zákon? Nebojte. Nejste sami. Zařídit si ČOV znamená získat profesionální projektovou dokumentaci od kvalifikovaného projektanta, hydrogeologický posudek od hydrogeologa a samozřejmě razítko příslušného místního úřadu. To celé může zabrat i půl roku, pokud na to ovšem nevyužijete specializovanou firmu, která vám to udělá na klíč.

    Taková firma naštěstí existuje už i u nás. ZAKRA s.r.o. je projekční kancelář, která řeší vodohospodářské projekty různého druhu pro své klienty od A do Z. To znamená, že zajistí nejen dokumentaci ale také hydrogeologa, který vystaví svůj posudek, a zároveň za vás vyřídí formality i na úřadě. Tím pro vás odpadá prakticky vše a vy se tak můžete věnovat něčemu úplně jinému.

    projektant cov

    Pro více informací rozhodně doporučujeme kontaktovat specialistu kliknutím zde. Konzultace je zcela nezávazná a zdarma a získáte při ní odpovědi na všechny důležité otázky. Bude pak čistě na vás, zda se rozhodnete službu využít, nebo si to přeci jen zařídíte na vlastní pěst.