• Už vás nebaví sedět doma? Vyrazte na dovolenou

  5.5.2020 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Plánujete dovolenou v Krkonoších? Ubytujte se přímo v centru Krkonoš, a to ve vyhlášeném apartmánu Stará Škola, kde si užijete nezapomenutelný pobyt.

  Ubytujte se v srdci Krkonoš

  Krkonoše patří právem mezi jedny z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších pohoří v České republice. Jedná se o perfektní lokalitu na prožití zimní i letní dovolené, a to nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro party přátel či zamilované páry. Vydejte se tedy i vy poznat nejmasivnější české pohoří, které si zamilujete nejenom z důvodu bohatých možností sportovního využití, ale také díky nádherné přírodě a nezaměnitelné atmosféře.

  Sehnat kvalitní ubytování v Krkonoších není problémem, je však potřeba myslet na to, že se jedná o oblíbenou a vyhledávanou lokalitu. Pokud tedy pro sebe a svou rodinu chcete to nejlepší, neváhejte si zarezervovat apartmány s dostatečným časovým předstihem. Zejména období prázdnin a zimní měsíce jsou velmi žádané, tudíž je dobré nezaváhat a rezervovat si své ideální ubytování co nejdříve, klidně i s několikaměsíčním předstihem.

  WELLNESS POBYTY KRKONOŠE

  Dopřejte si zasloužený luxus

  Apartmán Stará Škola je vyhlášené ubytování nacházející se přímo v centru Krkonoš, odkud to budete mít blízko k běžeckým trasám, oblíbeným sjezdovkám, turistickým stezkám, ale také k zábavě. Apartmány jsou vybavené tak, aby vám během vašeho pobytu zcela nic nechybělo. Vlastní sociální zařízení, vybavená kuchyňka, potřebná elektronika, prostor na úschovu kol či lyží a parkoviště přímo před apartmánem – budete mít k dispozici vše, co budete pro klidný pobyt potřebovat.

  Apartmán je uzpůsoben tak, aby se zde mohli odehrávat také luxusní wellness pobyty určené i pro náročnou klientelu. Dvě sauny, ochlazovací bazének, masážní vana, posilovna a relaxační zóna – užijte si svůj pobyt naplno a načerpejte sílu po dnu stráveném na sjezdovce nebo na krkonošských kopcích. Večery si naopak budete moci užít ve společenské místnosti s dobře zásobeným barem nebo v blízko hospůdce. Apartmán Stará Škola v Krkonoších se zkrátka postará o to, aby vaše dovolená byla nezapomenutelným zážitkem.