• plosinova vaha

  Průmyslové vážení na vyšší úrovni

  15.12.2020 | autor: David K. | sekce: Ostatní, Inzerce

  Zařízení označované jako váha je známo asi každému z nás. V tomto článku se však nebudeme zabývat klasickými domácími váhami, nýbrž těmi, které jsou primárně určeny pro průmyslový segment. Z tohoto důvodu je zřejmé, že půjde o průmyslové váhy, z nichž některé vám trochu blíže představíme.

  Větší plošinové váhy

  Když se řekne průmyslová váha, každý si jistě položí otázku, co by se tak asi mohlo vážit v tomto segmentu? Odpověď bude velice jednoduchá. Jsou to například kontejnery, sudy, palety a podobné věci skladované v halách. Právě pro tyto a mnohé další účely jsou využívány speciální plošinové váhy, které si bez problému poradí s věcmi těžkými až tři tisíce kilogramů. Tyto váhy mohou být navíc dosti důmyslně zapuštěny třeba do podlahy.

  plosinova vaha

  O mnoho větší je pak autováha nacházející své primární uplatnění v silniční dopravě. Jde o mechanicky pevné a modulární systémy, které mohou být do posledního detailu zhotoveny dle potřeb konkrétního zákazníka. Do kategorií silničních vah mimo jiné patří ty mostové, mostní a autováhy pro nákladní automobily.

  Ještě větší tenzometrická váha

  Jestliže si myslíte, že vážením nákladních vozů to končí, pak jste značně na omylu. Z pohledu velikosti to takovými dopravními prostředky teprve začíná. Vážit se totiž dají i vagóny nebo dokonce letadla. Jak asi správně tušíte, na takové vážení už potřebujete propracovanější technologie. Je to tenzometrická váha, která si s takovým úkolem velice hravě poradí. Jde o speciální konstrukce vyznačující se primárně vysokou přesností měření a maximální spolehlivostí. A to pochopitelně za předpokladu, že zvolíte toho správného dodavatele řešení pro vážení konkrétních věcí.

  Pokud máte zájem o profesionální průmyslové váhy a dbáte na přesnost, kvalitu a zajímavé pořizovací ceny, nabízí se společnost Tenzona, která vám v tomto směru vyjde dozajista vstříc.

  Rate this post