• Máte v garáži staré auto nebo motocykl a uvažujete o prodeji?

  14.11.2020 | autor: redakce | sekce: Ostatní, Inzerce

  Nikomu nedělá zrovna radost, když na jeho pozemku postává několik starších automobilů či dokonce vraků. Co ale s tím dělat? Jedno řešení by tu přece jenom bylo.

  Nejlepší cesta jak se zbavit aut nebo motocyklů

  Bohužel žádná věc nemá věčné trvání a tak jednou i váš osobní automobil začne chátrat a ztrácet tak na své síle, kráse a konec konců i hodnotě. V tuto chvíli se již nevyplácí nakupovat drahé součástky a snažit se vozidlo ještě uvádět do provozu. Co ovšem si počít s takovým vozidlem? V podstatě takové ani neprojde technickou kontrolou a je jedno zdali pro svůj věk či snad pro závady. Ekologická likvidace by mohla všechno vyřešit, ale zase další investice nemusí být pro rodinu nic příjemného. Přesto je tu ještě jedno řešení a v podstatě přináší jen kladné bonusy a ještě nějakou korunku navíc. Zkuste oslovit společnost, která má bohaté zkušenosti a provádí výkup aut.

  Běžný postup, který přinese řešení

  • Kontaktujte výkup vozidel Ostrava a domluvte si termín schůzky, rozhodně není limitující Ostrava a její okolí, vykoupit vozidlo se dá po celé republice.
  • Rozhodně je potřeba mít v pořádku veškeré potřebné dokumenty, které budou potvrzovat to, že jste majitelé vozidla a rovněž prokáží i vaší totožnost. Velkou pozornost věnujte tomu, aby veškerá identifikační čísla souhlasila, jinak by k výkupu nebylo možné přistoupit.
  • Vozidlo, pokud bude všechno v pořádku, si firma odveze a ihned na místě vyplatí dohodnutou finanční částku.
  • Nevadí, že bude nepojízdné, s propadlou STK či dalšími problémy, na všem se dá domluvit.
  • Výkupem pro vás všechno končí, jelikož společnost si sama zajistí všechny potřebné administrativní náležitosti, které je nutné provést na Městském úřadě.
  • Tímto způsobem lze snadno nechat vykoupit i vozidlo, které potřebujete prodat a nevíte jakým způsobem to udělat, aby to bylo dobře. Výkup vozidel přebírá po uzavření smlouvy veškerou odpovědnost za technický stav vozu.

  recyklace

  Stejné podmínky pro motocykly

  Auto Ráj, poskytuje úplně stejnou službu majitelům motorek a rozhodně zde není limitující vzhled, stáří či technický stav, který by ovlivnil výkup motocyklů. Po domluvě se přijedou odborníci podívat na motocykl a veškeré další podmínky platí úplně stejně jako u výkupu automobilů. Navíc peníze opět budou vyplaceny ihned na ruku a v podstatě se bude jednat o nejvyšší možnou cenu výkupu.

  Pomoc s odstraněním virů

  V současné době je potřeba dbát na zvýšenou hygienu a přirozeně dezinfekci prostorů. Auto Ráj, se nezabývá jen výkupem vozidel a motocyklů, ale rovněž nabízí dezinfekce a čištění klimatizace v autě ozonem, který patří mezi nejúčinnější dezinfekci a důkladně ničí viry, bakterie a odstraňuje zápachy. Podle potřeby lze provést tuto dezinfekci i v obytných prostorech.