• dreveny podnos s napisom jasmin

  Dřevěné rustikální podnosy vyráběny ručně.

  12.11.2020 | autor: redakce | sekce: Byt a dům, Inzerce

  Přineste nádheru, harmonii a klid přírody přímo do vašeho interiéru! Nezáleží na tom, zda váš domov dýchá minimalismem, nebo preferujete industriální styl. Dřevěné bytové doplňky vdechnou duši a změní celkový dojem a atmosféru každého prostoru, ve kterém se ocitnou. Kromě klasických známých doplňků, jakými jsou například dřevěné fotorámečky či poličky, vám nabízíme i originální, ručně vyráběné podnosy.

  Ruce našich šikovných pracovníků jim dodávají jedinečný vzhled a výjimečnou kvalitu. Kromě samotné výroby je i ručně malují. Naše podnosy jsou neobyčejným, ale zároveň trendovým designovým pomocníkem. Poslouží jako elegantní stolní dekorace, kterou můžete doplnit například sezónními květinami, či jinými dekoracemi, které budou pohlazením pro vaše oči. Přátel či partnera / ku okouzlíte, pokud podnos použijete jako servírovací tác, na kterou naservírujete správně vychlazené vínko se sýry a hrozny.

  Dřevo je nesmrtelný materiál, který z módy nikdy nevyšel a zřejmě ani nevyjde. Stále více se dbá na jeho přítomnost a využití v jakémkoli interiéru, ať už jde o kanceláře, sdílené pracovní prostory nebo soukromé koupelny, obýváku či samozřejmě ložnice. Ve spojitosti s ručním zpracováním vdechuje užitným předmětem dávku originality a umění. To vše se spojuje v každém z našich produktů.

  Pokud nevíte, co vašemu interiéru chybí, i když je tam na první pohled vše, vyzkoušejte ho doplnit dřevěnými bytovými doplňky. A pokud vám produkty, které nabízejí klasické levné řetězce nejsou po chuti, dejte přednost těm ručně vyráběným od nás, kterým jsme při jejich výrobě vdechli duši.

  Rate this post