• Pro čištění kanalizace nemusíte provádět výkopy

  25.10.2019 | autor: Kateřina M. | sekce: Stavba, Inzerce

  Neprůchodná nebo jinak nefunkční kanalizace bývá vždy velkým problémem. Obvykle hledáme příčiny velice dlouho a složitě, o finanční náročnosti nemluvě. Všechny komplikace jsou dané především nutností provádět výkopy. Naštěstí dnes již existují moderní technologie, které umožňují prohlídku i čištění bez nutnosti výkopů. Ukážeme vám, jak tyto technologie fungují.

  Monitoring kanalizace

  Běžná zařízení pro snímání prostoru v kanalizaci se otáčejí jen jedním směrem. Naproti tomu zařízení pro monitorování kanalizace od firmy ibos.cz pracují komplexně. Mají schopnost se otáčet mnoha směry a prohlédnout celý prostor. Najdou tak snadno jakékoliv potíže v kanalizačním systému od závad až po zanesení nečistotami a různými předměty. Pro ještě lepší spolehlivost pracují s laserovým snímáním, které detekuje i nejmenší praskliny, deformace a další chyby v povrchu. V případě poruchy a nutnosti opravy kanalizace snadno přijdete na to, kde je problém. Stejně tak se tato zařízení hodí k preventivním kontrolám.

  Čištění kanalizace

  Nejúčinnějším a také po mechanickém postupu nejčastěji používaným způsobem bývá používání tlaku vody. Tato metoda dokáže zajistit odstranění nečistot i předmětů uvíznutých v kanalizačním systému. Přístroje pro vysokotlaké čištění lze umístit do automobilu a díky tomu je dopravit prakticky kamkoliv. Odstraňování nečistot je možné provádět v případě ucpání i preventivně, aby nedocházelo k problémům. Samozřejmě, že čištění probíhá bez nutnosti provádět výkopové práce.

  monitorovaci technika

  Výrobce spolehlivé techniky

  K efektivnímu diagnostikování problému v kanalizačním systému i pro opravu je třeba mít spolehlivou techniku, která vám s prací pomůže. Firma IBOS byla založena roku 1999 a má v této oblasti bohaté zkušenosti. Nabízí zařízení pro snadné bezvýkopové opravy kanalizace, její frézování a monitorování. Všechna vyvíjená zařízení mají moderní technologické a inovativní postupy výroby.