• Plovouci vinylova podlaha Gerflor CREATION CLIC

  Plánujete rekonstruovat podlahy v domě? Pomůžeme vám

  25.9.2019 | autor: redakce | sekce: Rekonstrukce, Inzerce

  Jednou za pár let je třeba rekonstruovat podlahy v domě. Podlahy dávají každý den zabrat, chodíme po nich nejen my, ale také naši domácí mazlíčkové, kteří se pyšní ostrými drápky. Kromě toho nám leccos na podlahu spadne, občas ukápne voda a podlaha se tím pádem zvedne. Někdy je tedy rekonstrukce podlah skutečně nevyhnutelná. V případě, že se k rekonstrukci podlahy u vás doma schyluje, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, do jaké podlahy investovat. Doporučujeme investovat do vinylových podlah, ty jsou totiž díky svým vlastnostem označovány za superhrdiny mezi podlahami.

  Samozřejmě na trhu se dnes setkáte s celou řadou podlah, vinylové jsou jenom jedněmi z mnoha. U každé podlahy je třeba vědět, jak správně změřit podlahu, od toho se bude odvíjet to, kolik metrů čtverečních podlahy koupíte.

  Možná se však neptáte na to, co potřebujete zjistit, když se vydáte do obchodu s podlahami. Možná chcete vědět, proč investovat právě do doporučovaných vinylových podlah, o nichž jste třeba ještě neslyšeli.

  Plovouci vinylova podlaha Gerflor CREATION CLIC

  Vinylové podlahy a jejich skvělé vlastnosti

  Jak již bylo zmíněno, u vinylových podlah jsou typické skvělé vlastnosti. První vlastností je nezničitelnost. Ať už vám spadne ze stolu cokoli, ať už se po podlaze projde zvíře s jakkoli ostrými drápky, podlaha zůstane neponičená.

  Neponičenou zůstane i v okamžiku, kdy na ni ukápne voda nebo kdy se na ni voda vylije. Mnohé podlahy se zvednou nebo zkroutí, ale vinylové podlahy zůstanou stále stejné. Důvodem je to, že jsou voděvzdorné, což je jejich další skvělá vlastnost.

  Kromě toho neobsahují ftaláty, tudíž jsou vhodné pro alergiky. Navíc se v nich neuchycuje prach ani jiné nečistoty, které by taktéž mohly vyvolat alergie.

  Další výhody podlah z vinylu

  • Vhodné pro krytí podlažních vytápěcích systémů
  • Snadná údržba
  • Tlumí hluk (už žádné dupání)
  • Podklad zaručuje trvanlivost
  5/5 - (1 vote)